Кермо

193 товари
Бренд: Race Face
Код: HB18TURR1035X800BLK7C
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

Деякі комплектуючі байка виконують роль опори. Таким елементом є велосипедне кермо, яке представляє собою вигнуту трубу. Може здатися, що така проста конструкція не залишає простору для варіантів, але існує безліч різновидів даного компонента. Щоб правильно підібрати запчастину, слід визначити тип байка і додаткові вимоги.

Вибираємо кермо для конкретного велосипеда

Розмір, форма і інші характеристики визначають, для якої моделі призначене кермо для велосипеда. Класифікація досить умовна, так як існують компромісні варіанти, але для більшої зручності бажано дотримуватися загальноприйнятого поділу. Ось деякі різновиди керма на велосипед:

  • Підняте. Класична модель, якою оснащується левова частина міських, дорожніх і дитячих байків. Передбачає пряму посадку.
  • Пряме, воно же гірське. Призначене для поїздок по пересіченій місцевості, обмежує райдера одним положенням рук.
  • Вертикальне. Покращена версія минулого пункту, додає ще одну можливу позицію рук. Встановлюється на гібриди.
  • Баранячі роги. Ідеальне кермо для тривалих подорожей по шосе.
  • Трекінгове, також відоме як метелик або туристичне кермо. Розраховане на велопоходи.

Як купити відповідне вело кермо

Щоб відшукати ідеальну модель, корисно враховувати додаткові характеристики. Якщо купити велосипедне кермо, приділивши вибору достатньо часу, можна забути про швидку стомлюваність і незручну посадку. При замовленні бажано звернути увагу на наступні моменти:

  • Матеріал. Сталь і алюміній поширені через баланс ціни та міцності, титан і карбон відносяться до преміальної категорії.
  • Варіанти положення рук і корпусу. Чим більше позицій, тим простіше в довгих поїздках і певних дисциплінах.
  • Розмір виносу. Вирішити проблему з сумісністю допомагають спеціальні накладки, але краще використовувати їх як тимчасове рішення.
  • Сумісність з ручками і перемикачами. Оцінюється діаметр труби в місці монтажу.

Допоможемо купити кермо на велосипед недорого

Інтернет-магазин VeloGO запрошує познайомитися з продукцією Elektra, Pride і інших перевірених брендів. Запчастини упорядковано відповідно до виробника і діаметру, також за допомогою у виборі відповідної моделі можна звернутися до консультантів. Також вам знадобляться гріпси для вашого нового керма. Досвідчені менеджери розкажуть про переваги і сумісності, запропонують купити велокермо і встановити придбаний елемент у фірмовій майстерні.

➜ Які купити недорогі Кермо у 2024 році?
➜ Яка ціна на Кермо?
❤️ Чому варто обрати Кермо у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram