Шипи для педалей Шосе

28 товарів

Для переходу на контакти недостатньо придбати взуття та педалі. Потрібна деталь, яка відповідатиме за пристібування веловзуття до педалі. І такою деталлю для гірського велосипеда є MTB cleats, їх також називають шипами. Вони виконуються з міцного металу і відповідають за легке встегування та вистібання ноги з педалі.

Чим відрізняються шипи MTB від шосейних?

Від шосейних шипи для гірського велосипеда відрізняються насамперед розміром. Вони набагато менші, що дозволяє набагато зручніше ходити пішки, особливо якщо вони втоплені в протектор черевика. 

Також гірський шип може бути виконаний у різних стандартах, серед яких:

  • Шипи типу SPD - найпоширеніший стандарт, розроблений компанією Shimano.
  • Виробник Time також створив свій власний стандарт, який використовується лише із сумісними фірмовими педалями бренду.

Є безліч інших стандартів, проте найпоширенішим є саме рішення Shimano. Так як вже давно зарекомендувало себе як універсальний і надійний стандарт.

Також шипи для MTB можуть мати різні параметри, серед яких кут відстібання. Він безпосередньо впливає на зручність вистібання. Від цього параметра залежить, наскільки потрібно буде повернути ногу, щоб педаль відпустила шип і нога звільнилася.

Наприклад, велосипедисти-початківці можуть вибрати шипи які істотно швидше відпускають ногу. Вони вибачають безліч помилок і убережуть від випадкових падінь. Ще такий варіант може бути корисним для екстремальної їзди, при якої потрібно вистібатися дуже часто.

Для спортсменів у дисципліні Cross Country рекомендуються до покупки шипи, які надійно фіксують ногу. На них важче вистібатись, проте вони дозволяють ефективно педалювати. А ефективність відіграє вирішальну роль у кожній гонці.

➜ Шипи для педалей Шосе – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Шипи для педалей Шосе у 2024 році?
➜ Яка ціна на Шипи для педалей Шосе?
❤️ Чому варто обрати Шипи для педалей Шосе у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram