Термоси

106 товарів

У холодну пору року будь-яка фізична активність буде набагато яскравішою разом із зігріваючим напоєм. Навіть якщо планується звичайна зимова прогулянка містом, варто придбати термос і ціна залежатиме від його властивостей. Зараз на ринку можна підібрати ідеальний варіант саме для своїх цілей. Від розвинених моделей для туристів до звичайних міських.

За якими параметрами варто підбирати термос?

З одного боку термоси можуть здатися досить простими аксесуарами, проте з приходом сучасності така теза втратила актуальність. Тому при виборі приділіть особливу увагу таким основним параметрам:

  • Об `єм
  • Матеріал колби
  • Матеріал зовнішньої частини
  • Конструкція пробки

Об'єм - найпростіший критерій, за яким можна замовити термос. Тут варто розуміти, навіщо підбирається конкретний варіант. Наприклад, для риболовлі найкраще взяти більший термос. Тому що доводиться сидіти дуже довго на одному місці і, напевно, захочеться більше чаю або кави. Також рибалки можуть дозволити собі взяти більше ваги, тому що не доведеться постійно рухатися. За такою логікою велосипедистам та туристам найкраще підійдуть невеликий об'єм (до 1 л).

Перед тим, як зайти в інтернет-магазин і купити термос, потрібно знати, що у нього всередині є колба - той елемент, завдяки якому тепло утримується на довгий час. Вона може виконуватися зі скла чи сталі. Термоси з колбою зі скла не дуже підходять для активного відпочинку. Адже, впустивши його, є ризик розбити колбу і привести в непридатність термос. Тому для всіх любителів активно провести час радимо термоси саме зі сталевою колбою.

Пробка для термоса може бути класичною з дерева, а також сучасною з клапаном. Звичайна пробка дуже проста, на цьому її переваги закінчуються. Сучасний варіант дозволяє швидко відкривати термос по натисканню кнопки і не так швидко охолоджувати напій під час наливу в чашку.

На вартість термоса впливає матеріал корпусу. Сталеві термоси завжди будуть дорожчими, адже вони міцніші і краще утримують температуру всередині колби. До переваг пластикових можна віднести невелику вагу, що актуально для легкохідних туристів та велосипедистів.

Які термоси популярні в Україні?

Зараз на полицях магазинів можна зустріти багато різних термосів за призначенням та форм-фактором. Кожен з них може стати ідеальним для того чи іншого середовища використання. Наприклад, продаж термосів із класичною формою завжди добре йшов. Але є й кілька інших, не менш популярних варіантів:

Термоси для їжі дуже популярні серед тих, хто бере обід із собою на роботу. У них дуже часто є кілька відсіків для першої та другої страви. При цьому вони зберігають тепло досить довго. Приготований обід рано-вранці точно дочекається середини дня в теплому стані.

Термокухоль підійде для тих, хто любить довгі міські прогулянки з чаєм або кавою. Найчастіше їх обʼєм не перевищує пів літра.

Купити термос онлайн можна у VeloGO. У нас зібрані моделі від відомих виробників, що спеціалізуються на туристичному посуді та не тільки. Тому, крім своєї основної функції, вони ще будуть зручними і привабливими зовні.

➜ Термоси – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Термоси у 2024 році?
➜ Яка ціна на Термоси?
❤️ Чому варто обрати Термоси у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram