Термоси для їжі

35 товарів

Своєчасний прийом їжі - запорука здоров'я та відмінного настрою. Дуже часто нам доводиться обідати поза домом і фаст фуд – не найкраща ідея для заміни домашньої їжі. Термос харчовий допоможе насолодитися домашньою їжею, де б ви не були. Адже борщ чи друга страва будуть однаково смачні й у стінах офісу, і сидячи у кріслі рибалки з вудкою в руках.

Для чого стануть у нагоді термоси для їжі?

Перевага таких термосів полягає у дуже великому спектрі сфер його застосування. Вони знадобляться всім: від флегматичних офісних працівників до активних туристів і велосипедистів. Тому термос для гарячої їжі в Україні оцінять люди з різних сфер:

  • Такі термоси підходять для туристів
  • Їх оцінять велосипедисти
  • Навіть ті, хто просто працює поза домом, гідно оцінять такий подарунок.

Особливо сподобається такий подарунок людям, які багато часу проводять на вулиці. Тобто багатьом будівельникам, енергетикам і людям інших робочих спеціальностей він буде доречним.

Які якості повинен мати термос для їжі на роботу?

У сучасному світі дуже популярна культура правильного харчування, тому багато людей беруть із собою домашню їжу на роботу. Термос для такої справи повинен мати кілька важливих якостей:

  • Достатній обсяг для перших та других страв
  • Можливість зберігати їжу гарячою навіть за холодної погоди
  • Функціональність та ергономіка
  • Стиль

Найважливіша якість – це оптимальні габарити. Сучасний термос для других страв має об'єм 500-750 мл та невисоку циліндричну форму. Такий термос розрахований на два основні прийоми їжі. При цьому він не займає багато місця у рюкзаку чи сумці.

Туристичні термоси повинні довго утримувати температуру вмісту навіть за умови тривалого перебування на вулиці взимку. Такі показники можуть забезпечити варіанти від перевірених туристичних брендів.

Дуже великою популярністю користується термос для їжі з кількома контейнерами. У ньому можна переносити відразу кілька типів страв: супи, борщі, а також сухий гарнір як друга страва. Однак, варто розуміти, що вони не можуть похвалитися компактними габаритами. Тому серед туристів вони не заслужили великого визнання.

Будь-яка сучасна річ має не тільки виконувати свої базові функції, а й бути зручною у повсякденному використанні. Для більшої зручності багато термосів мають оболонку з покриття Soft Touch. Вона приємна на дотик і запобігає вислизу термоса з рук. Кришка – не тільки для герметизації, але ще й виступає додатковою тарілкою. Це дуже зручно, коли їжа береться на кілька прийомів їжі.

Що ще врахувати, вибираючи термосудок для їжі?

Найголовніше – це визначитися, для яких умов вам необхідний харчовий термос. Від цього показника залежатиме форма та температурні показники. Якщо він використовуватиметься для тривалих зимових прогулянок, то найкраще купити брендовий термос для їжі, наприклад, Esbit. Вони поєднують компактні габарити з дуже хорошими теплоізолюючими показниками. З ними можна бути впевненим, що їжа не охолоне протягом кількох годин. Багато моделей оснащені кришкою з кнопкою, завдяки якій термос легко відкривається і не вимагає відкручування кришки по різьбі.

Для міського та офісного застосування важлива модульність та стиль. Серед офісних працівників дуже популярним є термос для гарячої їжі на кілька видів страв. Також дуже важливо, щоб він мав сучасний мінімалістичний дизайн, щоб поєднуватися з діловим стилем та суворим дизайном офісу.

Купуючи фірмовий термос у магазині VeloGO у вас буде офіційна гарантія від виробника. Якщо всі термоси здаються однаковими, просто зателефонуйте нашим фахівцям, які підкажуть який варіант варто придбати для вашого випадку.

➜ Термоси для їжі – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Термоси для їжі у 2024 році?
➜ Яка ціна на Термоси для їжі?
❤️ Чому варто обрати Термоси для їжі у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram