МИ ПРАЦЮЄМО! Наявність товару та ціни актуальні

Педалі, шипи

202 товари

Педалювання – основа руху на велосипеді, тому індустрія невпинно винаходить нові способи оптимізувати цей процес. Так звані «топталки» з’явилися першими і продовжують утримувати лідерство на ринку. Пізніше винайшли тукліпси, а потім – контактні велосипедні педалі, купити які можна в нашому магазині разом з іншими брендовими запчастинами.

Завдання купити велопедалі: вибираємо тип

Кожен компонент сучасного байка можна класифікувати за кількома параметрами. Коли мова заходить про велопедалі, прийнято спиратися на особливості конструкції:

  • Топталки. Стандартні плоскі платформи, що попередньо встановлюються на більшість моделей.
  • Односторонні контакти. Дозволяють чергувати катання в спеціалізованому взутті і звичайних кросівках.
  • Тукліпси. Платформи з ремінцем, що охоплює стопу подібно стременам.
  • Двосторонні контакти. Пристебнути шиповану підошву можна з будь-якого боку.

Можливі варіанти з додатковими модифікаціями. Наприклад, спортивні вироби для даунхілу часто оснащують розширеної опорою для взуття.

Як працюють шипи для велосипеда

В основі контактної моделі лежить платформа з пазом у вигляді пружного кріплення. Щоб надійно закріпити стопу, потрібно надіти веловзуття з відповідною кількістю шипів на підошві і легким рухом зафіксувати в пазах.

Зчеплена стопа вивільняється невеликим поворотом п’яти назовні, що при належній вправності займає частки секунди. Рух легко освоюють навіть початківці велосипедисти, адже при зупинці або падінні людина рефлекторно відсмикує ногу в сторону. Таке катання має незаперечні переваги в порівнянні з класичним способом, але покупка взуття та переобладнання байка вимагають певних витрат.

Запрошуємо купити педалі для велосипеда (Київ та Україна)

Немає однозначної відповіді на питання, які велопедалі кращі. Зазвичай даний компонент підбирається під стиль катання і бюджет покупки. Тукліпси, топталки, контакти і шипи для контактних педалей купити можна в інтернет-магазині VeloGO.

Також не варто забувати про обслуговування велопедалей, які необхідно регулярно розбирати, чистити і змащувати. Іноді може знадобитися заміна підшипників або всього елемента. Ремонт можна зробити самостійно або в нашій майстерні. Для замовлення та установки запчастин зверніться до консультантів онлайн або по телефону.