Ріжки на кермо

2 товари

Пряме кермо, якими оснащують MTB-байки, погано пристосовані для тривалих поїздок. Так як райдеру доступна лише одна позиція рук, він швидко втомлюється навіть в короткому велопоході. Вирішити цю поширену проблему покликані велосипедні роги – простий, але дуже корисний знімний елемент. Даний компонент допомагає велосипедисту забути про затерплі руки і ниючу спину, вибираючись на тривалі прогулянки з комфортом.

Чим допомагають ріжки для велосипеда

Головною перевагою велорогів є варіативність хвата. Вирушаючи в похід з немодифікованим гірським кермом, велосипедист ризикує зіткнутися з серйозними болями в спині. Переміщення рук в іншу площину перешкоджає застою крові і онімінню кінцівок. Вирішивши купити ріжки на кермо велосипеда, райдер отримує й інші переваги:

  • Захист від зісковзування, ударів гілок і псування устаткування при падінні.
  • Зручність у тих ситуаціях, коли доводиться вести байк по складних ділянках.
  • Можливість повісити шолом або інший вантаж під час стоянки.
  • Проста установка дзеркала.
  • Рівномірний розподіл навантаження на крутих підйомах.

Як розрізняються роги велосипедні

Комплектуючі прийнято оцінювати за матеріалом і розміром. Пластмаса – найменш надійний, майже декоративний варіант. У середній ціновій категорії лідирує збалансований по міцності і вартості алюміній, для полегшення байка використовуються вироби з вуглепластика. Довжина має таке значення:

  • Короткі роги на велосипед симпатичні і зручні, але легше вислизають з рук.
  • Довгі моделі додають відразу кілька положень долонь, однак серйозно обтяжують байк і занадто складні для новачка.
  • Середні за розміром вироби вважаються універсальним варіантом.

Підбір і монтаж рогів для гірського велосипеда

Єдино вірного рішення не існує, тому компонент підбирається індивідуально. Враховуються потреби і досвід велосипедиста, а також особливості кріплення. Для установки необхідно зняти гріпси і закріпити новий елемент за допомогою спеціального хомута. Потім гріпси (нерідко обрізані) повертаються на первісне місце.

Іноді виникає необхідність змістити гальмівні ручки і перемикачі. Інтернет-магазин VeloGO пропонує купити в Україні роги на кермо велосипеда, а монтаж довірити досвідченим майстрам. Послуги веломастерні доступні всім жителям і гостям Києва, заявки на обслуговування приймаються в телефонному режимі.

➜ Ріжки на кермо – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Ріжки на кермо у 2024 році?
➜ Яка ціна на Ріжки на кермо?
❤️ Чому варто обрати Ріжки на кермо у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram