Ротори (гальмівні диски)

139 товарів

Дисковими гальмами оснащують багато велосипедів в середній і високій ціновій категорії, тому придбання їх комплектуючих – нагальна проблема для багатьох райдерів. Найчастіше заміні підлягає ротор гальмівного диска – найбільш важлива складова конструкції. Пошкодити цю частину досить складно, але в результаті аварії може вийти з ладу будь-який компонент. Також з покупкою запчастин зштовхуються велосипедисти, які затіяли апгрейд байка.

Які функції виконує ротор велосипеда

Дискові гальма не дарма носять таку назву. У момент гальмування велосипедист натискає ручку на кермі, і по тросику або гідролінії сигнал передається на калипер. Затискний механізм активує роботу колодок, які блокують центральний елемент – ротор, він же гальмівний диск. Колодки затискають цей компонент, забезпечуючи ефективне гальмування.

У процесі катання гальмівні ротори для велосипеда піддаються чималому навантаженню, тому їх виготовляють з міцного матеріалу. Найчастіше використовується алюміній і сталь, дорогий карбон популярний серед професіоналів, яким важливо уникнути перегріву. Зрідка зустрічаються керамічні моделі.

Як вибирають гальмівні диски для велосипеда

Укомплектовані гальма мають десятки відмінностей, тоді як ротори на велосипед обмежуються трьома характеристиками. Рішення слід приймати з урахуванням наступних параметрів:

  • Тип кріплення. Стандартом вважається установка на 6 болтів, японська компанія Shimano обирає кріплення CenterLock. Зрідка використовується 4 болти.
  • Особливості конструкції. Наявність фігурних отворів говорить про знижену вагу, а різьблені кромки легше очищаються від забруднень.
  • Діаметр. Чим більше міліметрів, тим ефективніше гальмування. Для повсякденних поїздок досить 160 мм, в даунхілі застосовуються моделі максимального розміру.

Секрети правильної покупки

Щоб без жалю купити ротор на велосипед, слід правильно оцінювати свої потреби. Екстремалам не варто шкодувати грошей на систему гальмування, новачки можуть почати зі стартових компонентів. Спеціальні перехідники допомагають уникнути проблем із кріпленням. В інтернет-магазині VeloGO є всі комплектуючі, які необхідні для створення ідеального байка. Допомогу у виборі надають досвідчені консультанти, а установкою і регулюванням готові зайнятися фахівці з Київської майстерні.

➜ Ротори (гальмівні диски) – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Ротори (гальмівні диски) у 2024 році?
➜ Яка ціна на Ротори (гальмівні диски)?
❤️ Чому варто обрати Ротори (гальмівні диски) у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram