Дискові гальмівні колодки

191 товар
Бренд: SRAM
Код: 11.5018.037.002-1PCS-VG
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань

Сучасні бренди випускають надійні системи гальмування, але навіть вони іноді виходять з ладу. Інтенсивне використання і аварії руйнують різні вузли. Найчастіше райдерів цікавлять колодки гальмівні на велосипед – найважливіший компонент, який відповідає за стиснення обода або диска. Саме цей елемент завершує процес зупинки, що стартував після натискання ручки на кермі. Ділять велосипедні гальмівні колодки на дискові і обідні, але є різновиди всередині цих груп.

Ремонт і апгрейд обідних компонентів

Байки стартового і середнього рівня часто оснащують гальмами векторного типу, які відомі в народі як вібрейки. Працюють V-brake гранично просто, представляючи собою два важелі, які зближуються в момент гальмування. На моделі з вібрейками встановлюють колодки двох типів:

  • Одноразові. Поєднують дивовижну дешевизну і низьку зносостійкість.
  • Картріджні. Товщі, дорожчі і міцніші за рахунок спеціальних накладок.

Особливі комплектуючі виготовляють для консолей і шосейних байків. Такі гальма зустрічаються рідко, проте веловиробники продовжують випускати змінні частини.

Як купити дискові гальмівні колодки для велосипеда

Окремо стоять байки, де роль проміжного компонента виконує ротор. Під час зупинки спрацьовує спеціальний механізм, до якого підведена гідролінія або тросик. Вибирати запчастини бажано під конкретну модель гальма, інакше можливі проблеми з встановленням і подальшим функціонуванням системи. Ключовою характеристикою вважається матеріал:

  • Органіка. М’яка поверхня забезпечує відмінне зчеплення, за яке доводиться розплачуватися швидким зносом.
  • Метал. Металізовані вироби вважаються найнадійнішими, особливо в даунхілі.

Купити гальмівні колодки на велосипед: ціни та сервіс

Інтернет-магазин VeloGO отримує комплектуючі безпосередньо у виробників, тому підробки і приховані націнки виключені. В онлайн-каталозі вказані актуальні ціни та характеристики товарів. Додаткову інформацію про продукцію готові повідомити досвідчені консультанти.

Купити гальмівні колодки для велосипеда в Україні – лише перший крок до ідеального байку, адже комплектуючі необхідно встановити і правильно налаштувати. Технічну допомогу надають фахівці нашої майстерні, яка функціонує на базі київського магазину.

➜ Дискові гальмівні колодки – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Дискові гальмівні колодки у 2024 році?
➜ Яка ціна на Дискові гальмівні колодки?
❤️ Чому варто обрати Дискові гальмівні колодки у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram