Датчики ЧСС (пульса)

11 товарів
Бренд: Lezyne
Код: 4712805 986293
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Wahoo
Код: WFBTHR04X
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань

Під час будь-якої серйозної фізичної активності важливо стежити за реакцією організму на навантаження. Саме датчики пульсу дозволяють контролювати та розуміти, наскільки організм справляється з навантаженнями. Крім контролю здоров'я, ще вони дають можливість тренуватися ефективніше, щоб досягти бажаного результату.

Що таке датчик ЧСС і як він працює?

Датчик частоти серцевих скорочень - це окремий пристрій, який підключається до спортивного годинника або велосипедного навігатора. Представляє собою компактний девайс, який розміщується за допомогою пояса в районі сонячного сплетіння. Щільно прилягаючи до тіла, він дозволяє точно і без помилок визначити поточний пульс незалежно від типу вашої активності. Його можна використовувати при бігу, велозаїздів та інших атлетичних активностях.

Чому датчики пульсу варто купити? Насамперед для контролю стану організму. Адже далеко не завжди можна відчути, що серцебиття вийшло за рекомендований показник для вашого віку. З датчиком простіше це відстежити і вчасно скоригувати тренування. Також моніторинг показника ЧСС допомагає тренуватися ефективніше. Наприклад, спалювання жиру найкраще відбувається на пульсі 110-120 уд/хв і потрібно перебувати в цьому інтервалі, щоб скидати вагу.

Перебувати в певних пульсових зонах потрібно для більш ефективного тренування. Дуже часто спортсмени та їх тренери спираються на показники пульсу, щоб скласти план тренувань та досягти найвищого результату.

Чому пульс ЧСС краще вимірювати за допомогою датчика, а не годинником?

Усього причин дещо і всі вони дуже вагомі:

  • Точніший вимір пульсу
  • Інтеграція з будь-якими спортивними гаджетами
  • Модульність та автономність - за вимірювання пульсу відповідає окремий пристрій зі своєю батареєю.

Найголовніша перевага датчиків – вони набагато точніше вимірюють пульс, ніж годинники та фітнес-трекери. Це пов'язано насамперед із щільністю фіксації. Датчик щільно сидить на тілі навіть під час швидкого бігу. При цьому в районі сонячного сплетіння пульс відстежується найкраще. Все це дасть змогу бачити чітку картину з пульсу та тренуватися набагато ефективніше.

У наш каталог входять датчики пульсу, які можна підключати до навігаторів та годинників по Bluetooth та ANT Plus. У чому перевага використовувати їх разом з годинником? Великий годинник сам може вимірювати пульс на зап'ястя. Відповідь проста: багато велосипедистів використовують спортивний годинник як навігатор на кермі велосипеда. У цей час вони будуть зайняті записом треку та навігацією, а пульс краще вимірювати за допомогою датчика. Так можна отримати точніші дані по пульсу і при цьому економити заряд акумулятора на годиннику.

➜ Датчики ЧСС (пульса) – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Датчики ЧСС (пульса) у 2024 році?
➜ Яка ціна на Датчики ЧСС (пульса)?
❤️ Чому варто обрати Датчики ЧСС (пульса) у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram