Ланцюги 1 швидкість

7 товарів

На сучасних велосипедах дуже багато деталей, які вважаються витратними. Через певний термін вони зношуються, і їх потрібно замінити на нові. Ланцюг велосипедний 1 швидкість - не виняток. Вона не вічна і вимагає регулярної заміни для кращої якості роботи велосипеда. Під час експлуатації вона має властивість розтягуватись. І при досягненні певного ступеня розтягнутості її обов'язково слід замінити.

Ланцюг велосипедний 1 швидкість: коли варто замінити?

Варто відзначити, що даний тип ланцюгів є найвитривалішим через свою товщину. Але це не означає, що її не потрібно міняти зовсім. Ось кілька сигналів, які свідчать про зношування ланцюга:

  • Ланцюг досить сильно провисає і натягування заднім колесом не дає результату
  • На ланках утворилася глибока іржа, яка не виводиться розчинниками

Їзда на розтягнутому ланцюзі призводить до підвищеного зносу зірок. І якщо не міняти її довгий час, то доведеться міняти і зірки. Так як новий ланцюг проскакуватиме на зірках, якими вже ходив старий ланцюг

Ланцюг для велосипеда одна швидкість використовується на кількох типах велосипедів. Вона встановлюється на найпростіші варіанти на кшталт “Україна”. Також такі ланцюги використовуються на велосипедах Fixed Gear та на байках із планетарною втулкою. При виборі насамперед слід звернути увагу на довжину ланцюга. Дуже важливо, щоб вона не була надто короткою. І в той же час нічого страшного, якщо нові ланцюги для велосипеда одношвидкісні будуть довшими за стару. Адже її можна вкоротити до потрібного розміру, за допомогою вичавки або в будь-якій майстерні. А ось із коротким ланцюгом зробити вже нічого не вдасться.

Купити відповідний ланцюг на 1 швидкість – досить просто. Найголовніше - відмовитися від надто дешевих варіантів, тому що вони не прослужать дуже довго. І вже незабаром доведеться знову міняти ланцюг на новий. Деякі такі ланцюги можуть мати антикорозійне покриття. Воно перешкоджає швидкій появі іржі на ланках навіть при частих поїздках під дощем.

Ланцюги на таку кількість швидкостей є у всіх відомих брендів: Shimano, KMC та SRAM. Усі вони мають оптимальний термін служби та не принесуть жодних проблем із встановленням.

➜ Ланцюги 1 швидкість – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Ланцюги 1 швидкість у 2024 році?
➜ Яка ціна на Ланцюги 1 швидкість?
❤️ Чому варто обрати Ланцюги 1 швидкість у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram