Касети 8 швидкостей

29 товарів
Бренд: Shimano
Код: ECSHG418130
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: SRAM
Код: 00.0000.200.041
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

Великий вибір касет для велотранспорту: моделі на 8 швидкостей

Восьмишвидкісні трансмісії - один з найпопулярніших і затребуваних варіантів для велосипедів різного типу. Так, у продажу можна зустріти велику різноманітність касет на 8 для шосейників – такі моделі відрізняються дрібнішим кроком зірок. Конструкції, призначені для кріплення на гірських моделях транспорту, мають великий діапазон. Для виробництва і тих, і інших товарів можуть використовуватись різні матеріали. Наприклад, продукція з алюмінію допомагає знизити вагу транспортного засобу, адже маса зірки максимально мала. Такі механізми не мають високу міцність і схильні до зносу, але поставлені перед ними завдання вирішують повністю. При виході зірок із ладу їм підбирають заміну.

Сталеві та титанові велосипедні касети на 8 швидкостей приваблюють надійністю і довговічністю. Їх вага більша, ніж у алюмінієвих аналогів, але в ситуаціях, коли маса транспорту не критична, такі вироби будуть кращими. Можна придбати касету на 8 швидкостей, доповнену нікельованим покриттям. Такий вибір дозволить отримати механізм високої якості з гарантованим захистом від корозії. Знизити вагу "важких" елементів дозволяє просвердлювання великої кількості отворів. Виробники застосовують різні технології, що допомагають підвищити точність перемикання трансмісії та досягти максимальної безшумності та надійності роботи ланцюга.

Що являє собою касета для велосипеда у форматі на 8 швидкостей

Що таке велосипедна касета, розрахована на 8 швидкостей? Це з'єднання "зірок", яке встановлюється на задньому колесі велосипеда. Старі моделі касет були розбірними, що дозволяло здійснити заміну якогось одного елемента при виході його з ладу. Сучасні моделі здебільшого не розбираються. Так, доведеться замінювати весь блок, але такий підхід дозволяє отримати кілька важливих переваг:

  • перемикання стає чіткішим;
  • перехід ланцюжка ніщо не ускладнює;
  • немає небезпеки купити невідповідну деталь.

Кожна з об'єднаних у блок зірок має спеціальну форму. Встановлюється така конструкція на барабан втулки, завдяки чому підвищується надійність механізму.

Чим відрізняються касети для шосейних велосипедів від тих, що ставлять на МТВ? Вони мають менший хід зубів, завдяки чому вдається підтримувати постійну потужність у роботі. Інтервал між зубами касет на гірські велосипеди більший.

Як купити в Україні брендові касети на 8 зірок

Якщо ви хочете купити касету, розраховану для розміщення на трансмісії на 8 швидкостей, зверніть увагу на товари цієї категорії інтернет-магазину VeloGO. Правильний підбір механізмів безпосередньо впливатиме на технологічність трансмісії, якість переміщення на велосипеді, зручність взаємодії велосипедиста та транспорту. Консультанти магазину нададуть докладну інформацію про продукцію різних виробників, розкажуть про відмінності між моделями, їх властивості та характеристики. Якщо вам потрібна касета на 8 швидкостей – вибирайте якісні комплектуючі та отримуйте гарантію від виробника. Для замовлення продукції, що вас зацікавила, можна залишити онлайн заявку на сайті або зателефонувати нам. Доставка організована у Києві та по всій території України.

➜ Касети 8 швидкостей – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Касети 8 швидкостей у 2024 році?
➜ Яка ціна на Касети 8 швидкостей?
❤️ Чому варто обрати Касети 8 швидкостей у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram