Ніпелі безкамерні

61 товар
Бренд: DT Swiss
Код: TVXXXXXS09710S
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Lezyne
Код: 4710582 542435
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: DT Swiss
Код: TVVXA42S23758S
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань

Для оптимальної роботи безкамерної системи важливою є кожна її складова частина. Ніпеля для безкамерки – невелика, але дуже важлива деталь. Від її якості залежатиме, наскільки довго колесо триматиме тиск. А також загальна зручність експлуатації коліс на всьому терміні їхньої служби.

Що являє собою ніпель для безкамерки?

Сучасні безкамерні системи сягнули рівня, коли їх використання не призводить до додаткових проблем і турбот. Багато в чому завдяки технологічності та продуманості кожної деталі. Зараз ніпель для безкамерки велосипеда - це не простий вентиль, а досить складний та технологічний пристрій. До його завдань входить:

  • надійне утримання повітря у покришці
  • полегшення процесу додавання герметика
  • мінімізація проблем при встановленні

Не секрет, що іноді потрібно доливати нову порцію герметика для оптимальної роботи безкамерної системи. І сучасний ніпель для велосипеда на безкамерки дозволяє робити це, не вдаючись до демонтажу шини. Достатньо просто відкрутити серцевину і можна заливати герметик прямо через ніпель. Деякі моделі, наприклад, Juice Lubes, мають вбудовані інструменти для зняття серцевини. Вони накручуються на тіло ніпеля у формі ковпачка і таким чином завжди під рукою. Це дуже зручно, якщо зважити на дуже крихітні розміри таких знімачів. Ще ніпелі для безкамерки можна купити, виходячи із колірної схеми велосипеда. На вибір доступно безліч кольорів під будь-яке забарвлення.

Як правильно встановити ніпелі на обід? Процес займає трохи більше п'яти хвилин. Основа ніпелю виконана з еластичного гумового матеріалу, який щільно сідає в основу обода, запобігаючи витоку. Ось кілька простих кроків, які потрібно буде зробити:

  • Відкрутити фіксуючу гайку з ніпеля
  • Вставити ніпель в отвір обода ідеально рівно і без перекосів
  • Накрутити та злегка затягнути гайку

Перед встановленням переконайтеся, що обід розрахований лише під ніпель Presta. В іншому випадку можуть бути витоки повітря та герметика.

➜ Ніпелі безкамерні – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Ніпелі безкамерні у 2024 році?
➜ Яка ціна на Ніпелі безкамерні?
❤️ Чому варто обрати Ніпелі безкамерні у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram