Веловзуття

426 товарів
Знайшли дешевше?
Знайшли дешевше?
Знайшли дешевше?
Знайшли дешевше?
Знайшли дешевше?
Знайшли дешевше?
Знайшли дешевше?
Знайшли дешевше?
Знайшли дешевше?
Знайшли дешевше?
Знайшли дешевше?
Знайшли дешевше?
Знайшли дешевше?
Знайшли дешевше?
Знайшли дешевше?
Знайшли дешевше?

Кожен велосипедист згодом приходить до того, щоб перейти на контактні педалі зі звичайних “топталок”. Ще б пак, адже контакти дають масу переваг: від банальної зручності до підвищення ефективності педалювання. Веловзуття купити варто тим, хто твердо вирішив підняти свій велосипедний рівень і освоїти техніку "кругового педалювання". Вона полягає в тому, що при їзді ви не тільки тиснете на педаль вниз, але й тягнете її вгору і в сторони. Фахівці стверджують, що така техніка підвищує ефективність крутіння педалей на 20-30%. На практиці ж ви відчуватимете, що навантаження на м'язи ніг розподілятиметься рівномірно, коліна перестануть страждати від перевантажень. Ви зможете легше підніматися в крутий підйом або подолати велику дистанцію.

Чим відрізняється веловзуття від звичайних кросівок?

Перша і найочевидніша відмінність - це наявність шипа, який дозволяє встебнути в педаль. Він прикручується в спеціальне місце на педалі і може бути відрегульований на вашу зручність. Для того, щоб обрати вело взуття, ви повинні переконатися, що воно сумісне з педалями за типом шипа. Оскільки всі стандарти шипів поділяються на великі групи:

  • шипи для гірських велосипедів
  • шипи для шосейних велосипедів.

Велотуфлі для MTB розраховані на використання маленьких шпильок, тоді як шосейні заточені під великі пластикові шпильки. Різниця полягає в тому, що великі шосейні шипи набагато жорсткіше фіксують ногу, тоді як MTB взуття забезпечує більшу свободу. У них вам буде легше вистебнути ногу під час складних ситуацій. Тому якщо ви новачок - ми радимо використовувати МТБ стандарт шпильок навіть для шосейних велосипедів, тому що вони більше підходять для навчання.

Ще одна важлива відмінність – це жорстка підошва. Якщо порівняти звичайні бігові кросівки та велотуфлі – то останні набагато гірше гнуться. Це необхідно для того, щоб при їзді ваша енергія ніг була використана максимально ефективно та без втрат. Жорсткість підошви - один із найважливіших показників при доборі. Вважається що, чим вона жорсткіша, тим більше спортивне призначення у взуття. Тому професіонали зазвичай вибирають жорсткі велотуфлі з підошвою з карбону. Однак початківцю зовсім не обов'язкова така жорстка підошва. Найчастіше веловзуття у Києві набувають із середнім показником жорсткості, щоб у них було зручніше ходити.

Які типи застібок може мати взуття для велосипеда?

Тип застібки визначає, наскільки зручно і швидко ви затягуватимете взуття на нозі. Існують три типи застібок:

  • Шнурки – найчастіше використовується на недорогих моделях для початківців.
  • Липучки - застосовуються у більшості моделей середнього рівня.
  • BOA - технологічна система затягування. Дозволяє з ювелірною точністю налаштувати велотуфлі на вашій нозі.

Найбільш популярне веловзуття в Україні має затяжку за допомогою липучок, оскільки це зручно та підходить практично всім.

Ми рекомендуємо по можливості відмовитися від шнурків, так як це непридатний спосіб для затягування. Шнурки можуть потрапити в ланцюг або розв'язатися в самий невідповідний момент.

Які рекомендації щодо вибору дає наш магазин взуття для велосипеда?

Перше, що вам потрібно знати – веловзуття не розношується через жорстку підошву. Саме тому взяти надто маленький розмір буде великою помилкою. Довжина устілки велотуфлів повинна бути довшою за вашу стопу приблизно на 3-6 мм. При інтенсивному навантаженні нога може збільшитись у розмірі і цей запас буде дуже доречним.

Перед тим, як купити веловзуття, з'ясуйте яка жорсткість підошви вам необхідна. Для гонок найкраще придбати спортивні туфлі з карбоновою підошвою, а для спокійного катання підійдуть м'якіші туристичні моделі. Наш каталог веловзуття містить більшість моделей для різних завдань.

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram