Захист
44 товариКоли ми згадуємо про такий елемент, як захисне екіпірування, постійно стикаємося з рядом стереотипів. Мовляв, захист тіла потрібен лише дітям, бо вони тільки вчаться їздити і часто падають. Так, діти падають частіше, але дорослі падають набагато болючіше! Так як маса тіла, швидкість пересування і взагалі стиль катання дорослого докорінно відрізняється від дитини. Тому немає нічого ганебного в тому, щоб велозахист для дорослих став частиною вашого екіпірування. І ми будемо дуже раді, якщо вона ніколи не стане вам у нагоді за своїм прямим призначенням. Але для тих, хто має справу з агресивними стилями їзди, вона дуже рекомендується.
В яких ситуаціях велозахист точно стане в нагоді?
Якщо ви неспішно їздите міськими парками або помірним бездоріжжям, то цілком можете обійтися тільки велосипедним шоломом. Це основа, яка має бути незалежно від вашого стилю їзди. Однак є безліч випадків, коли одного шолома буде недостатньо. Якщо ви не відмовляєте собі у стрибках чи агресивних спусках, то буде потрібний додатковий захист колін та ліктів. За статистикою падінь суглоби одними з перших зазнають ударів при жорсткому приземленні. А вони зовсім не готові зазнавати таких великих навантажень. Можете запитати у будь-якого професійного гонщика, чим загрожують навіть не дуже серйозні пошкодження колін. Іноді навіть випадкова травма суглобів може коштувати велосипедної кар'єри та завдати дуже багато неприємностей у звичайному житті.
Тому не полінуйтеся купити велозахист, якщо впізнали себе в одному з таких тверджень:
- ви любите агресивне катання і не боїтеся стрибків;
- тільки недавно почали захоплюватися чимось більшим, ніж звичайні поїздки містом;
- загалом ви не є дуже удачливим і постійно падаєте.
Дуже часто велозахист купується онлайн для таких дисциплін як BMX, Freeride, Downhill та інших велосипедних активностях, де ризик травматизму вищий за середній.
Що входить в захист для велосипедистів?
Типовий комплект захисту включає налокітники і наколінники. Якщо порівнювати їх із дитячими, їх реалізація значно надійніше. Тобто вони готові отримувати удари з величезною силою. Ця сила у багато разів перевершує ту, що можете завдати ви. Тому можете не перейматися їхньою міцністю. Найважливіший елемент захисту – це чаша. Вона виконує основну функцію - приймає на себе удар. Але мало просто прийняти удар, потрібно зробити так, щоб його енергія не передалася суглобу. Для цього під чашею розташовані вставки, що амортизують. Вони розподіляють навантаження по всій площині. Саме така реалізація гарантує збереження вашого суглоба. Такий велозахист точно відпрацює на 100% і ціна його буде трохи вищою. Тому радимо розглядати варіанти від перевірених брендів.
Що ще важливого приховує у собі захист для велоспорту?
Як ми вже писали вище, краще щоб захист не став у нагоді за своїм прямим призначенням. Тому при виборі зверніть увагу на зручність. Подбайте, щоб ваш комплект був виконаний з легких матеріалів, що дихають, і швидко висихав. Це дуже важливо під час поїздок у спеку. Швидке відведення поту гарантує, що ви почуватиметеся комфортно, перебуваючи в захисті хоч цілий день.
Прийшовши в магазин вело захисту, переконайтеся, що він не обмежує рух суглобів. Коліна та лікті повинні згинатися так, ніби зовсім на них нічого не вдягнено. Але водночас важливо правильно вибрати розмір. Наколінники та налокітники повинні надійно фіксуватися за допомогою манжетів і не прокручуватися. Вибрати велозахист за розміром ви легко зможете у нашому інтернет-магазині VeloGO або у фізичному магазині.
⚡ Популярні Захист у 2024 році
✔️ Ви можете купити недорогі Захист в магазині VeloGO
⭐️ Вартість Захист в магазині VeloGO від 729 грн до 10500 грн
✔️ Веломагазин №1 в Україні
✔️ Ми офіційний представник світових велобрендів
✔️ Більше 2000 велосипедів на складі
✔️ Більше 400 велосипедів в магазинах
✔️ Оплата частинами та Безкоштовна доставка по Україні