Насоси CO2

75 товарів
Бренд: Lezyne
Код: 4712805 982448
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Lezyne
Код: 4712805 978298
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Lezyne
Код: 4712805 978403
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Lezyne
Код: 4712805 978397
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Lezyne
Код: 4712805 993086
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Lezyne
Код: 4712805 971367
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Lezyne
Код: 4712805 990115
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

Навіть на вечірній виїзд потрібно брати із собою необхідний мінімум інструментів та аксесуарів. Адже не дуже приємно усвідомлювати, що пробите колесо нічим навіть накачати. У випадку з безкамерними колесами ситуація посилюється ще сильніше. Адже для їхнього накачування може знадобитися компресор або CO2 насос для велосипеда. Він дозволить накачати безкамерне колесо швидко за лічені секунди. Коли звичайні насоси можуть не впоратися, якщо таке колесо повністю спущене.

Які відмінності має CO2 насос від звичайного?

Ключова різниця між безкамерною та камерною системою полягає в тому, що для накачування камери потрібно набагато менше обсягу повітря. При цьому безкамерка може вимагати різкого стрибка тиску, щоб покришки стали в свої місця. З цим завданням звичайний насос може не впоратися. У таких випадках насос із балончиками CO2 слід купити обов'язково, щоб завжди залишатися на ходу.

У чому перевага такого насоса:

  • Можливість моментально накачати колесо
  • Компактні габарити
  • Створює різкий стрибок тиску, щоб безкамерна система гарантовано накачалася та забортувалась.

Здатність моментального накачування гідно оцінять спортсмени. Адже в перегонах важлива кожна секунда і не можна дозволити довго накачувати колесо. Також це дуже корисно для мандрівників, адже для них також важлива економія часу. При цьому такий варіант займає мінімум місця і балончиків можна взяти із собою одразу кілька.

Для тих, хто катається в горах такий аксесуар – можливість гарантовано накачати безкамерку. Адже якщо покришка була щойно встановлена, то їй треба сісти в борти обода. А для цього потрібний різкий стрибок тиску. Таким чином, co2 може позбавити необхідності шукати компресор.

Як користуватись CO2 для велосипеда?

З одного боку, такі балончики досить прості, проте слід дотримуватися таких правил, щоб використовувати максимально ефективно:

  • Насамперед на балончик одягається спеціальний чохол для захисту рук. Адже велонасос CO2 під час роботи дуже сильно охолоджується.
  • Далі потрібно накрутити дозатор до характерного пшика. Таким чином, буде зрозуміло, що балон готовий до з'єднання з ніпелем.
  • Різким рухом дозатор вставляється в ніпель і відбувається наповнення вуглекислотного колеса.

Насоси CO2 можуть використовуватись із двома типами дозаторів. Перші не регулюють подачу вуглекислоти та випускають весь вміст балона. Інші мають спеціальний вентиль, яким можна використовувати балон не повністю. Це дуже зручно, коли потрібно лише підкачати колесо, а не надути його з нуля.

У яких стилях їзди можуть використовуватися насоси CO2 для велосипеда?

Спочатку практика застосування вуглекислого газу з'явилася у шосейному велоспорті. Гонщикам сподобалася можливість моментального накачування та мінімальна вага насоса.

Сьогодні ви можете використовувати такий пристрій для таких стилів їзди:

  • Звичайні заїзди по шосе та бездоріжжю.
  • Перегони
  • Катання в агресивних стилях: Freeride, Enduro і таке інше.

Для кожного типу коліс можна купити відповідний насос CO2 із потрібним об'ємом балончика. Наприклад, щоб накачати покришку 29 із шириною 2,35 дюймів, знадобиться балончик об'ємом 25 грам. Для шосейних коліс можна використовувати менші обсяги. У продажу можна зустріти різні обсяги на будь-яку потребу.

Транспортування таких насосів відрізняється високою компактністю. Наприклад, можна перевозити його прямо на фляготримачі за допомогою спеціального манжету. То він завжди буде під рукою. Ще можна без проблем возити його у сумці з іншими інструментами.

Насоси CO2 для велосипеда – це швидкий та ефективний спосіб накачати колесо за будь-яких умов. Вони будуть корисні як любителям шосейних гонок, так і райдерам грати дисциплін. Особливу цінність вуглекислий газ становить для безкамерки. Адже це безпрограшний варіант накачати її без компресора чи бустерного насоса.

➜ Які купити недорогі Насоси CO2 у 2024 році?
➜ Яка ціна на Насоси CO2?
❤️ Чому варто обрати Насоси CO2 у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram