Манетки, шифтери

280 товарів

У кожній системі є пристрій керування. Велосипедна трансмісія працює згідно сигналам, поданим на спеціальні ручки. Манетки велосипеда кріпляться до керма і легко реагують на натискання, віддаючи команду перекинути ланцюг на іншу зірку. Таким чином відбувається регулювання швидкостей. Від якості ручок перемикання залежить комфорт і безпека велосипедиста, адже уповільнена реакція системи може призвести до проблем на дорозі.

Як влаштовані вело манетки

Зарубіжні райдери називають манетки шіфтерами, від англійського shift. Функція перемикання швидкостей передбачена на більшості байків, виключаючи дитячі та міські. За передні і задні касети відповідають окремі шіфтери для велосипеда, розташовані на лівій і правій стороні керма відповідно. Якщо байк оснащений тільки задньою касетою або планетарною втулкою, на кермо встановлюють одну рукоятку.

Механізм перемикання простий на вигляд і по начинці. Компоненти ручок можна перелічити на пальцях однієї руки:

  • Рухомий блок, на який намотується трос.
  • Ручка, що працює за принципом важеля і рухає блок.
  • Пружинний фіксатор, що запобігає мимовільній роботі елемента.
  • Корпус, що надає пристрою естетичний вигляд і ергономічність.

Класифікація ручок до приводного механізму

Завдання купити шіфтер для велосипеда ускладнюється наявністю безлічі різновидів. Моделі кожного типу мають свої переваги і недоліки, через що складно рекомендувати конкретний варіант. Базовими вважаються:

  • Тригери. Пара важелів з протилежним ефектом на швидкісний режим. Проста в обігу модель, проте квік шіфтінг з нею проблематичний.
  • Гріпшіфт. Кругла ручка, що обертається навколо керма. Можливість перескочити через кілька швидкостей є одночасно мінусом і плюсом.
  • Моноблоки. Комбінована конструкція, яка об’єднує манетку і гальмівну ручку.
  • Dual Control. Удосконалена версія попереднього варіанту, представлена компанією Shimano.

Ручки перемикання передач на велосипеді від виробника

Грамотне обслуговування байка подовжує термін життя компонентів, але рано чи пізно манетки виходять з ладу. Перші проблеми можна вирішити підтягуванням троса, але неминуче приходить час купити манетки на велосипед в Україні. Інтернет-магазин VeloGO пропонує багатий вибір фірмових комплектуючих з доставкою, а також послуги кваліфікованих майстрів. Запрошуємо зробити замовлення онлайн або по телефону.

➜ Манетки, шифтери – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Манетки, шифтери у 2024 році?
➜ Яка ціна на Манетки, шифтери?
❤️ Чому варто обрати Манетки, шифтери у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram