Окуляри

832 товари

Елементи велосипедного екіпірування відрізняються не лише зручністю та ергономікою. Крім цього їх мета захистити велосипедиста від усіляких травм та інших неприємностей. Велосипедні спортивні окуляри – це не лише захист від сонячного випромінювання. Крім сонцезахисних функцій вони захищають очі від пилу та сміття, які можуть потрапити в очі під час катання. А якщо ми скажемо, що під час поїздки у вас може врізатися джміль? І якщо на вас у цей момент не буде окулярів, то наслідки такого зіткнення для очей можуть бути дуже прикрими. Тож вкрай рекомендуємо вам їздити в окулярах. Окрім захисних функцій це ще й досить стильно.

Чим відрізняються велоокуляри від звичайних сонцезахисних?

Незважаючи на наявність спеціальних моделей, багато людей продовжують їздити у звичайних "цивільних" моделях загального призначення. Чому так робити не варто? Наведемо кілька прикладів:

  • Багато звичайних окулярів мають скляні лінзи. Уявіть, на які дрібні уламки вони можуть розбитися під час падіння. І все це поряд з очима. Це може призвести до додаткових травм.
  • Захисту від вітру немає. На великій швидкості вітер може погіршити огляд, оскільки очі неодмінно починають сльозитися. Окуляри спеціальні велосипедні не мають такого недоліку.
  • Звичайні окуляри можуть запросто злетіти з обличчя, оскільки вони просто не розраховані на активні рухи.

Огляду у простих окулярів недостатньо для активного відпочинку. Їхня оправа може перешкодити огляду, коли ви оглядатиметеся назад або по сторонах. Всі ці нюанси вкотре доводять, що для будь-якої роботи потрібне своє екіпірування.

За що варто купити окуляри для велосипеда?

Здавалося б, якийсь невеликий елемент, а як сильно покращує враження від катання. Найголовніша перевага – це безпека. Велоокуляри - це своєрідний щит, який захистить ваші очі від будь-чого. І це зовсім не перебільшення, адже багато лінз виконуються відповідно до військових стандартів. Тож каміння, що летить, з-під колеса (і таке буває!) вони точно зупинять. А під час падіння вони не розіб’ються на дрібні шматочки, оскільки лінзи виконані з полікарбонату, а не зі скла.

Також велоокуляри варто купити з цих причин:

  • Обтічна форма та велика лінза відмінно захищають від вітру
  • Впевнено сидять на голові за рахунок гумових вставок на дужках
  • Ідеально підходять до велосипедної форми

Ми не дарма поставили вітрозахист першим у списку, тому що для катання на велосипеді він дуже важливий. Ваші очі не будуть сльозитися, так що ви зможете бачити на більшу відстань. З метою вентиляції у них передбачають отвори. Якщо ви катаєтеся в холодну погоду, це знизить ризик запотівання скла.

Які бувають окуляри для велосипедистів?

Практично всі сучасні окуляри робляться таким чином, щоб ви могли без проблем використовувати їх і в яскравий сонячний день, і в глибоку ніч. Для цього вони можуть комплектуватись змінними лінзами. Найчастіше в набір змінних лінз входять прозорі для вечора, темні для сонця та кілька різнокольорових для хмарної погоди. Окуляри зі змінними лінзами для велоспорту – це досить зручно, тому що практично на кожен випадок ви зможете підібрати комфортні лінзи.

Однак далеко не завжди зручно постійно міняти лінзи. Щоб позбавитися цієї необхідності - були розроблені фотохромні лінзи. Вони змінюють ступінь затемнення залежно від освітлення. Ви можете легко знайти такі спортивні сонцезахисні окуляри на сайті Велого, скориставшись фільтром у нас на сайті.

➜ Окуляри – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Яка ціна на Окуляри?
❤️ Чому варто обрати Окуляри у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram