Окуляри спортивні

695 товарів
Бренд: Julbo
Код: J01020125
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Julbo
Код: J5311111
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Julbo
Код: J5624078
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Julbo
Код: J5343314
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Julbo
Код: J5314020
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: ONRIDE
Код: 6936116101493
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань

Для активного заняття спортом потрібно мати досить багато екіпірування, яке робитиме життя спортсмена простіше та легше. Практично для всіх літніх активностей варто купити спортивні окуляри. Користь від них виявиться колосальною. Якщо звичайні сонцезахисні окуляри мають лише одну функцію, то спортивні пропонують відразу декілька. І всі вони є дуже важливими для прихильників багатьох видів спорту.

Які функції виконують спортивні окуляри?

Для кожного виду активності використовуються спеціальні окуляри, які найкраще впораються з поставленим завданням. Але між ними є кілька спільних рис. Наведемо кілька прикладів:

  • Захист від вітру. Усі окуляри для спорту мають спеціальну форму, яка не дає вітру дратувати очі. Адже від вітру оболонка очей може почати сльозитись, це може погіршити дальність огляду.
  • Захист від механічних впливів – дуже важлива властивість. Окуляри вбережуть очі не тільки від вітру, а й від комах, піску і сміття.

Чим відрізняються спортивні окуляри від звичайних?

Щоб давати всі необхідні властивості, окуляри для спорту повинні мати кілька дуже важливих конструкційних особливостей, яких немає у звичайних.

  • Обтічна форма
  • Лінзи з полікарбонату
  • Спортивний кут атаки.

Обтічна форма допоможе ефективно розсіювати вітер, щоб він не влучав у очі. Тому спортивні окуляри можна купити і для велосипедиста. Під час поїздки на велосипеді така форма підвищує зручність та покращує обтічність обличчя. Якщо у звичайних окулярах часто використовуються скляні лінзи, то у спортивних скло є неприпустимим. Адже якщо воно розіб'ється, то у очіі полетять сотні дрібних уламків. Натомість використовується полікарбонат, який витримує великі навантаження і не розбивається на дрібні шматочки.

Спортивний кут атаки лінз також підвищує обтічність та перешкоджає попаданню пилу. Таку особливість можна зустріти як у тактичних, так і у велосипедних моделях. Як бачите, спортивні окуляри не тільки сонцезахисні. Вони несуть дуже важливі властивості, які стануть у нагоді всім активним людям. Навіть рибалкам потрібна якісна оптика із поляризацією. Щоб відблиски води не заважали вільному огляду.

Для яких активностей є спортивні сонцезахисні окуляри?

Для кожного виду спорту вигадали свій тип окулярів. При чому відмінності можуть бути як незначними, так і суттєвими. Ось кілька популярних активностей, для яких є спеціальні окуляри:

  • Велосипедні поїздки. Асортимент окулярів для велосипедистів має дуже багато різновидів. Можна знайти варіант, який підійде саме вам серед тисяч форм оправ і забарвлень.
  • Туризм та гірські сходження. Для сходжень використовуються окуляри з ущільнювачем, щоб сніг та холод не дратували очі. Дуже часто на їх лінзи наносять Anti Fog – спеціальне покриття, яке не дає лінзам пітніти.
  • Тактичні - окуляри особливі сонцезахисні спортивні. Вони призначені для військових і любителів гри у страйкбол. Найчастіше виконуються за військовими стандартами. Тому міцність лінз тут особлива, скло може захистити очі від уламків і навіть невеликих куль.
  • Окуляри для рибалок повинні мати обов'язкову умову – поляризацію. Вона захищає від відблисків води у сонячну погоду.

При цьому окуляри спортивні не тільки для спорту. Їх використовують люди, яким зручність і функціональність важливіші за моду і стиль. Вони краще сидять на обличчі, ніж класичні моделі, тому що на їх дужках є гумові вставки. До того ж такі окуляри можуть бути зручнішими при постійному носінні.

➜ Окуляри спортивні – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Яка ціна на Окуляри спортивні?
❤️ Чому варто обрати Окуляри спортивні у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram