Спальні мішки

328 товарів
Бренд: Hannah
Код: 10012873HHX.01.95L
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Ortovox
Код: 025.002.0004
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Deuter
Код: 3703121 3524 1
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

Якщо ви збираєтесь у багатоденний похід і підкорювати великі дистанції, то потрібно обов'язково подбати про якісне екіпірування. На особливу увагу заслуговують спальники - це те, що вас зігріє за будь-якої пори року. Цей предмет екіпірування повинен відповідати погодним умовам, а також мати належну якість. Щоб точно не підвести вас у найвідповідальніший момент.

Як вибрати ідеальний спальний мішок?

Вибір спальника ніяк не можна робити навмання. Інакше він може не підійти до ваших завдань. Наприклад, буде надто теплим, або навпаки – мати надто маленький тепловий запас. При підборі також важливі і габарити, щоб він не важив багато та був компактним.

Перш ніж купити спальний мішок, радимо врахувати такі параметри:

  • температурний режим спальника
  • тип утеплювача
  • габарити та вага

Як вибрати спальник за температурним режимом та іншими властивостями?

Найважливіша властивість усіх спальників – це температурний режим, на який він розрахований. Для простого розуміння ми розділимо їх на три види: літні, середні та важкі зимові.

І кожен із них має свої певні температурні показники:

  • температура комфорту
  • лімітний показник
  • екстремальне значення

Температура комфорту - це та, за якої ви спатимете в розслабленій позі та не відчуватимете навіть натяку на холод. Температура ліміту - це вже нижня межа. За таких умов ви зможете лежати в позі ембріона, але все одно не прокидатися через холод. А температура екстриму гарантує, що саме за такого показника ви зможете лежати протягом 6 годин без ризику отримати обмороження. Дуже важливо замовити спальник такий, щоб у ньому вам не було жарко. І при цьому ризик переохолодження був мінімальним.

За типом утеплювача може бути різний спальний мішок і ціна від цього помітно відрізнятиметься. В цілому тут поділ дуже простий, утеплювач може бути синтетика або пух. Наприклад, синтетика не вимагає особливого догляду, тому ви можете не хвилюватися, що він зіпсується. Спальний мішок пуховий для туриста - компактний, легкий та теплий. Захоплені туристи часто вибирають саме такий варіант. Жодна синтетика не зрівняється із властивістю пуху утримувати тепло. Крім того, такі спальники компактні та не займають багато місця.

Габарити та вага спальника сильно залежать від матеріалу та типу утеплювача. Наприклад, зимовий пуховий варіант із технологічних матеріалів може займати мінімум місця та ваги у вашому рюкзаку. Якщо ви плануєте підніматися в гори, варто розглядати якомога легший спальник, щоб було не важко нести. За габаритами професійні пухові варіанти також перевершуватимуть недорогі спальники для початківців.

Де можна придбати мішок спальний?

Спальники – це дуже важливий та відповідальний компонент. Саме тому їх краще купувати у авторизованих торгових точках. Наш інтернет магазин надає гарантію на спальні мішки від виробника, оскільки є авторизованим продавцем. Якщо у вас виникли труднощі у виборі, приходьте до нас або зателефонуйте нашим фахівцям. У нашій команді є досвідчені туристи, які зібрали в подорож вже багато туристів-початківців.

Досвідчені туристи не радять одразу купувати спальники із найвищого цінового сегменту. Для початку вам вистачить відповідного за температурою бюджетного варіанту. Вже пізніше, зі зростанням вашого досвіду, ви краще розумітимете, які особливості спальника вам будуть важливі більше, а які менше.

➜ Спальні мішки – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Яка ціна на Спальні мішки?
❤️ Чому варто обрати Спальні мішки у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram