Спальники та квілти

300 товарів
Бренд: Hannah
Код: 10012873HHX.01.95L
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Hannah
Код: 10012872HHX.01.95L
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

Тим, хто любить ходити в багатоденні походи, знадобиться велика кількість екіпірування. Воно створене для того, щоб підвищити комфорт під час тривалих походів. Найважливіший час туриста – це час відпочинку та сну. Саме тому спальні мішки дуже важливі. Вони забезпечують здоровий сон без пробудження від холоду чи перегріву. Особливо якщо правильно підібрані під температурний режим. Правильно підібрати цю частину екіпірування складає третину турбот туриста щодо підготовки до походу.

Що собою представляють спальники?

Спальники стали називатися мішками ще з давніх-давен, коли туризм став розвиватися, як такий. Десятки років тому, коли людство ще не вміло отримувати синтетичні тканини, вони справді нагадували мішки. Легкий спальний мішок було купити майже неможливо. Усі вони були дуже важкими та об'ємними. Через що рюкзаки туристів могли важити понад 60 кг. Нині ж низька вага та технологічність - це про сучасний спальний мішок і ціна його відрізняється від виробника, утеплювача та ваги. Нині навіть найтепліші варіанти компактно складаються до розмірів невеликої подушки, що дуже зручно для транспортування.

Які переваги має спальний мішок ковдра?

Класична форма будь-якого спальника – це кокон. Він має максимальну ширину в плечах і поступово звужується до ніг та голови. Дедалі частіше почали використовувати спальники звичайного прямого крою. Вони можуть повністю розстібатися у ковдру. У такому вигляді можна легко накриватися двом людям. А ще такі спальники можна скласти в один великий. Це дуже зручно, якщо ви любите подорожувати у парі.

У сучасному туризмі дуже популярний легкохідний напрямок. Це коли береться тільки найнеобхідніше, а все екіпірування розраховане за вагою до грама. Тому серед туристів-легкоходів став дуже популярний пуховий спальник у формі квілт. У нього повністю відсутня нижня частина, тобто роль підстилки виконує тільки каремат. Саме тому з таким варіантом дуже важливо придбати якісний килимок, який добре грітиме. За формою квілти можуть бути як звичайна ковдра, так і кокон.

Спальний мішок типу квілт пуховий дасть такі переваги:

  • Займає дуже мало місця
  • Може пристібатися до рюкзака
  • Має дуже низьку вагу

Всі ці переваги оцінять ті, хто звик ходити на далекі відстані та цінують низьку вагу екіпірування. Варто зазначити, що цей варіант буде не таким теплим, як класичний спальник.

За якими параметрами вибирається спальник туристичний?

Загалом при підборі спальника будь-якому туристу потрібно звернути увагу на такі параметри:

  • Температурний режим
  • Тип утеплювача
  • Сезонність

Будь-який туристичний спальний мішок важливо підібрати правильно за температурою. Наприклад, якщо планується спати при температурі 10 градусів, то для звичайних умов варто придбати спальник із температурою комфорту не нижче 10 градусів. Якщо спальник має такий показник температури межі, то потрібно бути готовим одягати додатковий шар одягу, щоб комфортно спати протягом восьми годин.

Усі утеплювачі поділяються на натуральні та синтетичні. Синтетика набагато простіше у догляді, у неї немає особливих умов прання. З пуховим утеплювачем потрібно бути обережнішими. Однак пухові спальники компактні та дуже добре гріють. Всі досвідчені туристи, які ходять взимку, вибирають саме пух як утеплювач.

У нашому магазині VeloGO вам допоможуть обрати спальник правильно, виходячи з потреб, зростання та ваги. Адже серед наших фахівців є досвідчені туристи, і вони знають, наскільки важливий здоровий сон у походах.

➜ Спальники та квілти – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Спальники та квілти у 2024 році?
➜ Яка ціна на Спальники та квілти?
❤️ Чому варто обрати Спальники та квілти у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram