Насоси для підвіски

23 товари

Сучасний велосипед має велику кількість налаштувань. Вони допомагають ідеально налаштувати компоненти під потреби райдера. Жорсткість повітряної вилки можна налаштовувати як завгодно. Для цього використовують насоси для вилок амортизаторів. На вигляд це звичайнісінький насос, проте може працювати з високим тиском, який використовується в повітряних пружинах вилок і амортизаторів. Купуючи велосипед з повітряною вилкою, рано чи пізно вам знадобиться цей корисний девайс.

Чому насоси для вилок та амортизаторів варто купити разом із велосипедом?

Уявіть, що ви купили собі дорогий байк із гарною повітряною вилкою. У магазині її могли накачати під вас, проте це буде дуже приблизне налаштування. Вам, напевно, захочеться "погратися" з налаштуванням самостійно і вибрати для себе ідеальний жорсткість. Саме з цієї причини варто купити насоси для вилки та амортизатора велосипеда. Просто, щоб він завжди був під рукою, адже це дуже зручно.

Що важливо при виборі насоса високого тиску? Розглянемо його основні характеристики:

  • Насос повинен мати металевий корпус, тому що працює з високими тисками.
  • Манометр – обов'язковий компонент, адже без нього ви не дізнаєтесь, наскільки накачали.
  • Шланг повинен бути гнучким і повертатись у різні боки, щоб полегшити доступ до клапана вилки або амортизатора.

Насос високого тиску для вилки та амортизатора велосипеда дуже простий у використанні. Процес накачування вилки повністю аналогічний колесам. Вам просто потрібно накрутити насос на ніпель до того моменту, коли манометр почне відображати тиск. Після цього ви можете починати качати. Якісний насос подає повітря маленькими порціями, тому у вас вийде підібрати точний тиск.

За допомогою насоса також дуже зручно стравлювати повітря з вилки. Для цього його потрібно накрутити на ніпель та натиснути на кнопку стравлювання на корпусі. Таким чином ви швидко спустите повітря без ризику забруднитись маслом з повітряної камери.

➜ Які купити недорогі Насоси для підвіски у 2024 році?
➜ Яка ціна на Насоси для підвіски?
❤️ Чому варто обрати Насоси для підвіски у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram