Зірки

363 товари

Велосипедна трансмісія ділиться на задню і передню частини, що в різному ступені відповідають за обертання колеса і темп пересування. Передня велозірка з’єднана з правим шатуном і відрізняється меншим діапазоном швидкостей, ніж задня касета. Якщо дана деталь пошкоджена або застаріла і потребує заміни, покупець постає перед вибором з десятків моделей з різноманітними характеристиками.

Зірочка велосипедна: основи конструкції

Передня зірка на велосипед являє собою диск із зубами, особлива форма якого забезпечує плавне і безпроблемне перемикання передач. Компонент з’єднується з валом каретки і шатуном за допомогою кріплення «павук». Перераховані компоненти часто називають системою, адже на недорогих байках це єдина конструкція, що не підлягає розбору.

Знімні вироби встановлюють на дорожчі моделі. Можливість купити зірку на велосипед і монтувати запчастину окремо значно полегшує ремонт і апгрейд транспортного засобу. Деякі райдери встановлюють системи різного типу перед кожною поїздкою, домагаючись ідеальної динаміки в заданих умовах.

Як вибрати і купити зірочку на велосипед

На сучасних байках зустрічаються системи з 1-3 зірок. Окремо стоять планетарні моделі з поліпшеним контролем над швидкісним режимом. Звичайна зірка велосипедна вибирається за такими характеристиками:

  • Призначення. Виробники випускають окремі комплектуючі для шосейних, міських і MTB-байків, оптимізуючи вагу і інші параметри під передбачувані умови катання.
  • Посадковий діаметр. Мається на увазі міжцентрова відстань між болтами.
  • Спосіб кріплення до валу каретки. Використовуються шліци, з’єднання під клини і під квадрат.
  • Матеріал. Міцність і легкість виробу залежать від цієї властивості.

Фірмові компоненти трансмісії

Простий на вигляд елемент може бути представлений різними модифікаціями, що виключають проблеми з перемиканням передач. Передня зірочка на велосипед, ціна на яку вище аналогів, напевно має сталевий упор і особливі зуби, що запобігають спаданню ланцюга. В інтернет-магазині VeloGO представлені бюджетні і преміальні запчастини, включаючи останні моделі SunRace і інших перевірених брендів. Жителі столиці можуть скористатися послугами київської майстерні, попередньо замовивши установку по телефону або онлайн.

➜ Зірки – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Зірки у 2024 році?
➜ Яка ціна на Зірки?
❤️ Чому варто обрати Зірки у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram