МИ ПРАЦЮЄМО! Наявність товару та ціни актуальні!

Касети (задні зірки)

162 товари
Бренд: SRAM
Код товару: 00.2418.067.000
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: SRAM
Код товару: 00.2418.034.000
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Shimano
Код товару: CAS-032
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

Регулювання швидкостей на байці відбувається шляхом зміни передавального відношення. Центральний вузол системи перемикання передач – тріскачка або касета велосипеда, тобто набір задніх зірок різної конфігурації, об’єднаний з втулкою. Запчастини обох типів мають унікальні особливості, які полегшують або ускладнюють певні аспекти катання.

Що таке трещітка для велосипеда

Механізм, який кріпиться до втулки різьбовим або шліцьовим способом, називається велосипедна трещітка. Цей варіант простий у використанні і встановлюється цілком, що унеможливлює часткову заміну компонента. Велотрещітки вважаються застарілими, тому ними оснащують бюджетні моделі. Бувалі велосипедисти відзначають наступні особливості подібних пристроїв:

  • Порівняно низька вартість.
  • Скромний ходовий ресурс.
  • Обмежена кількість зірок (максимум 7).

Нехтування правилами догляду призводить до заїдання і проблем з демонтажем. При належному обслуговуванні для зняття компонента потрібен лише спеціальний ключ.

Що таке вело касета

Якщо храповий механізм розміщений всередині барабана пристрій називають велокасетою. Вартість такої конструкції висока, проте з’являється можливість міняти зірки окремо. Ремонтопридатність – далеко не єдина перевага, заради якого варто купити касету на велосипед. Елементу властиві такі переваги:

  • Збільшене число зірочок (до 11).
  • Знижена вага і мінімальний індекс опору коченню.
  • Легкість в обслуговуванні і установці.
  • Значний пробіг.

Велокасети кріпляться виключно на шліци. Якщо спочатку купити трещітку на велосипед, для переходу на механізм іншого типу доведеться міняти втулку.

Різноманіття сучасних комплектуючих

Вибір касети для велосипеда – тривале заняття, адже запчастини діляться на різновиди за кількістю зірочок, матеріалу, кріпленню і конструкції. Від останньої характеристики залежить, наскільки просто розібрати і відремонтувати компонент. Так, в «павука» зірки кріпляться до одного шліцу, а спейсерні моделі забезпечені спеціальними роздільниками.

Для гірських і шосейних байків призначені запчастини з різним числом зірок. Асортимент інтернет-магазину VeloGO охоплює діапазон від 6 до 11 зірок. Серед наших постачальників компанія Shimano і інші відомі бренди, а установкою запчастин готові зайнятися досвідчені веломайстри.