Перемикачі (шифтери) 8 швидкостей

24 товари

Правильний підбір компонентів перемикання – запорука чіткої та швидкої роботи трансмісії. Манетки Shimano 8 швидкостей – деталі, які встановлюється на кермо велосипеда. Працюють у парі із заднім перемикачем та забезпечують точне та швидке переміщення ланцюга по касеті. Для правильної заміни цього компонента потрібно знати виробника деталі та її варіант виконання.

За якими критеріями підбираються манетки 8 швидкостей?

Будь-який шифтер потрібно підбирати виходячи з технічного рівня велосипеда і деталей, що вже на ньому є. При виборі зверніть увагу на такі параметри:

  • Виробник (бренд)
  • Тип шифтеру
  • Тип трансмісії, з якою використовуватиметься манетка

Ми рекомендуємо, щоб шифтер на 8 швидкостей був одного і того ж бренду з перемикачем. Тільки так можна гарантувати коректну роботу перемикання. Наприклад, манетки та перемикачі Sram та Shimano несумісні, оскільки використовують різний крок троса за одне натискання.

Шифтер Shimano на 8 швидкостей може бути виконаний у різних форм факторах. Їх існує декілька:

  • Тригер – найпоширеніший формат для гірських велосипедів різних рівнів. Має дуже гнучке налаштування і можливість використання з будь-якими гальмівними ручками.
  • Моноблок - важелі перемикання поєднані з важелем гальма. Встановлюється на прогулянкові велосипеди. На аматорських чи професійних моделях поширення не набув, оскільки вони несумісні з гідравлічними гальмами.
  • Грип-шифт - механізм перемикання вбудований прямо в грипси на кермі. Перемикають дуже швидко - це їхня головна перевага.

Дуже важливо вибрати відповідний формою перемикач на 8 швидкостей. Це дозволить уникнути проблем із сумісністю та суттєво підвищити зручність перемикання на тривалих дистанціях. Адже, якщо ви купите моноблок для велосипеда з трансмісією під манетки-тригери, то це призведе до зайвих витрат часу та коштів на обмін та повернення.

Як підібрати перемикач 8 швидкостей типу трансмісії?

Зараз на велосипеді набули поширення два типи трансмісії: виносна із заднім перемикачем і на планетарній втулці. Для кожної потрібно використовувати певний тип манетки, тому що вони не є взаємозамінними. Манетка для планетарної втулки має зовсім інший принцип дії, що підходить лише для використання з таким варіантом трансмісії.

➜ Перемикачі (шифтери) 8 швидкостей – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Перемикачі (шифтери) 8 швидкостей у 2024 році?
➜ Яка ціна на Перемикачі (шифтери) 8 швидкостей?
❤️ Чому варто обрати Перемикачі (шифтери) 8 швидкостей у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram