Велокепки

20 товарів
Бренд: Race Face
Код: RFCB039007
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Icebreaker
Код: IB0 A59 HA001 OS
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Pride
Код: CLO-75-34
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань

Велосипедна кепка: більше комфорту у велосипедних поїздках

Коли ви починаєте їздити швидше і довше, то правильне екіпірування починає відігравати всю велику і велику роль у вашому самопочутті та комфорті. У відповідному екіпіруванні ви почуваєтеся набагато краще. З'являється відчуття, що можна проїхати ще більше і не втомитися. Під час поїздок у спеку важливо стежити за тим, щоб організм не перегрівався. Особливо це стосується голови. Вона обов'язково має бути в шоломі, а для додаткового комфорту можна використовувати такий аксесуар, як кепка для велосипедиста.

Велокепки створено для того, щоб захистити голову від теплового удару. Також вони потрібні для того, щоб піт не заливав вам очей. Адже не кожен шолом може похвалитися просунутою системою підкладок. Їх роблять із максимально легких і дихаючих тканин, таких як поліестер. У них голова збереже ясність навіть у найспекотніші дні. Крім цього, велосипедну кепку варто купити, щоб внести більше стилю у свій образ. Зараз у продажу ви зможете знайти кепки з різними принтами. Виберіть свій принт і він ідеально відображатиме ваш стиль і характер.

Як правильно носити кепки велосипедні?

На окрему увагу заслуговує козирок, адже він зовсім не такий, як у звичайної бейсболки. Якщо ви катаєтесь у шоломі, то козирок може заважати огляду на дорозі. Тому практично будь-яка кепка для велоспорту дозволяє підняти його. Так буде зручніше поєднувати її з окулярами та шоломом. Ви точно оціните цю особливість, оскільки зможете налаштовувати козирок залежно від погодних умов. Багато гонщиків одягають кепку козирком назад. Це буде актуально увечері, коли не потрібно захищати очі від сонця.

Також існують і кепки без козирка для велосипедистів. По суті, вони нагадують звичайну шапку. Тільки її завдання не зберігати тепло, а максимально його розсіювати. Нерідко такі головні убори виконуються в білому кольорі, щоб відбивати якнайбільше тепла.

Кепки для велосипеда найчастіше виготовляються в одному розмірі. Те, як вони сидітимуть на голові, багато в чому визначає фасон і виробник. Вибирайте її таким чином, щоб ви не відчували надмірного тиску на голову. Злітати від легкого вітру вона також не повинна. Якщо підбираєте кепку для спекотної погоди - віддайте перевагу світлим кольорам. Ще радимо стежити за тим, щоб козирок не надто легко піднімався та опускався. Інакше його опускатиме від легкого вітерця. На наш досвід, це також може завдати безліч незручностей. Врахуйте ці нюанси і зможете купити вело кепку, яка підкреслить вашу індивідуальність і зробить поїздки в рази приємнішими.

➜ Велокепки – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Велокепки у 2024 році?
➜ Яка ціна на Велокепки?
❤️ Чому варто обрати Велокепки у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram