Ланцюги 6, 7, 8 швидкостей

13 товарів

Велосипед з великою кількістю швидкостей – це корисний винахід, тому що він дозволяє здолати майже будь-яку гірку. Однак слід пам'ятати, що ланцюг 7 швидкостей – це частина трансмісії, яку регулярно потрібно міняти. У процесі служби ланцюг розтягується, що погіршує стан зірок та знижує швидкість перемикання. Замінюйте ланцюг вчасно і тоді процес перемикання будуть тішити своєю точністю і не підведе у найважливіший момент.

Коли варто замінити ланцюг для велосипеда 6 швидкостей?

Ознаки, якими можна змінити, що ланцюг зносилася, досить багато. Однак вони можуть бути неочевидними для новачків, оскільки не завжди зміни видно неозброєним оком. Однак вчасно зрозуміти, що велоланцюг на 7 швидкостей час міняти можна доволі легко. І ось кілька способів це з'ясувати:

  • Ланцюг постійно проскакує, особливо при значному зусиллі на педалі.
  • Візуально видно провисання верхньої гілки ланцюга
  • Калібр провалюється у ланки ланцюга повністю у всіх положеннях
  • Ланки починають рватися - крайній випадок, при якому велоланцюг для трансмісії 7 швидкостей варто замінити негайно.

Всі ці ознаки чітко дають зрозуміти, що настав час подбати про здоров'я трансмісії. Дуже яскравий та показовий випадок – проскакування ланцюга. Це проявляється раптовими ривками, які сильно псують якість їзди. Зазвичай у такій ситуації заміни одного ланцюга буде недостатньо. Адже в такому стані ланцюг починає зношувати зірки касети та системи.

Ланцюг для велосипеда 7 швидкостей: як виміряти зношування?

Щоб вчасно відстежити зношування, використовується спеціальний інструмент - калібр. У нього є дві сторони: 0,75 – показує допустиме зношування, при якому можна замінити ланцюг без наслідків для зірок. А сторона зі значенням 1 допомагає визначити повне зношування, при якому зірочки швидше за все теж потрібно замінити. Справа в тому, що при надмірному зносі велосипедний ланцюг 7 швидкостей дуже розтягується. Деформовані ланки лягають на зуби зірок не так, як задумано, у результаті зірки починають зношувати швидше, ніж зазвичай. І якщо вчасно не проконтролювати цей момент, вартість ремонту зросте ще й до повної заміни зірочок.

Як вибрати ланцюг 8 швидкостей?

Багатошвидкісні ланцюги за реалізацією істотно відрізняються від тих, що встановлюються на велосипеди без швидкостей. Ось кілька властивостей, які забезпечують більш плавну роботу трансмісії:

  • Фаска на ланках - для тихої та швидкої роботи
  • Піни втоплені у ланках
  • Ширина ланцюга менша у порівнянні зі звичайними

Завдяки всім цим особливостям якісний ланцюг велосипедний 8 швидкостей буде тішити швидким і точним перемиканням. Краї кожної ланки мають спеціальну фаску. Завдяки цьому ланцюг переходить із однієї зірочки на іншу за частки секунди. Також на якісних ланцюгах Shimano, Sram та інших з'єднувальні піни максимально втоплені у ланку. Саме тому трансмісія видає мало галасу під час роботи. Ще вело ланцюг під 8 швидкостей може піддаватися різним обробкам. Наприклад, хромовані версії з маркуванням Silver стійкіші до появи іржі, ніж версії Grey. І вартість таких варіантів буде завжди вищою.

Ще існують ланцюги із спеціальним антикорозійним напиленням. На них іржавий наліт проявляється набагато рідше, навіть коли велосипед регулярно потрапляє під дощ.

Вибрати оптимальний ланцюг допоможуть фахівці VeloGO. Наші професіонали знають всі особливості та нюанси підбору, тому ви можете сміливо звертатися до нас за консультацією.

➜ Ланцюги 6, 7, 8 швидкостей – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Ланцюги 6, 7, 8 швидкостей у 2024 році?
➜ Яка ціна на Ланцюги 6, 7, 8 швидкостей?
❤️ Чому варто обрати Ланцюги 6, 7, 8 швидкостей у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram