Шатуни 3 зірки

80 товарів
Бренд: Shimano
Код: EFCM361E888CL
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Shimano
Код: EFCMT500EX002X
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: SRAM
Код: 00.6118.233.001
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Shimano
Код: EFCTX801E222CS
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань

Велосипед – це механізм, який досить легко піддається покращенням. Шатуни на 3 зірки використовуються у велосипедах початкового рівня і їх можна досить легко поміняти у разі поломки або апгрейду. Їх можна зустріти на гірських, міських та навіть деяких шосейних велосипедах.

Що потрібно знати, вибираючи шатуни 3 зірки?

Велосипедна система – це цілий комплекс деталей, який встановлюється у каретному вузлі рами. Його завдання – передавати зусилля на колесо, а також підбір зручної передачі. Перед покупкою варто звернути увагу на такі параметри:

  • Призначення системи. Для кожного типу велосипеда ця деталь може відрізнятись за властивостями.
  • Тип сумісної каретки
  • Розмір та розрахунок зірок.

Шатуни для гірських та шосейних велосипедів помітно відрізняються за своїми властивостями. Шосейні будуть легшими, проте їх використання на гірських велосипедах неприпустимо. Ще на них різний тип кріплення зірок, через що може бути складно знайти заміну надалі.

Від типу каретки залежить, чи встановиться шатун на 3 зірки загалом. Це ключовий параметр, від якого потрібно відштовхуватися насамперед.

Шатуни під квадрат - найдешевший варіант. Використовується на велосипедах початкового рівня. І тут на раму встановлюється картриджна каретка, на яку пресуються шатуни. Велосипедна система з 3 зірками на порожній вісі - легка та сучасна конструкція. Встановлюється на якісні велосипеди середнього рівня та вище. Вісь такої системи значно більше в діаметрі, а сама конструкція легше. Через що знижується загальна вага шатунів та підвищується міцність.

Для заміни шатунів можуть знадобитися специфічні інструменти та знання велосипеда. Якщо ви зіткнулися з цим вперше і не маєте достатнього досвіду, радимо звернутися в майстерню до досвідченого механіка.

➜ Яка ціна на Шатуни 3 зірки?
❤️ Чому варто обрати Шатуни 3 зірки у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram