Витискачі ланцюга

68 товарів

Обслуговування трансмісії можна довірити механіку або зробити самостійно. Для цього знадобиться набір інструментів, зокрема потрібно купити потрібну вижимку для ланцюга напівпрофесійну. Але що визначає рівень цього інструмента? Вона має низку особливостей, які потрібно обов'язково врахувати при покупці. Далеко не кожна вижимка може підійти під конкретний ланцюг і потрібно розуміти це.

В яких ситуаціях вижимка велосипедного ланцюга точно знадобиться?

Насамперед цей інструмент потрібен для зняття ланцюга з велосипеда. За допомогою неї можна легко випресувати пін ланки, і ланцюг можна буде легко зняти. Вижимка ланцюга як інструмент може стати в нагоді у безлічі ситуацій:

  • Щоб якісно вимити ланцюг від старого мастила
  • Заміна ланцюга на новий
  • Ремонт ланцюга в домашніх та польових умовах.

Найчастіша причина для зняття ланцюга – це необхідність її очищення від старого масла. Це може знадобитися для переходу на нове мастило або в рамках звичайного обслуговування велосипеда. Щоб встановити новий ланцюг, він також знадобиться. При чому і при знятті старої і при встановленні нової, якщо ланцюг комплектується монтажним піном, а не замком. Ще вижимку ланцюга замовити варто для велосипедної аптечки. Бувають ситуації, коли вона раптово рветься і тут без інструменту вже не обійтися. Якщо її не виявиться, доведеться йти додому пішки, що не дуже приємно.

Найпопулярніші вижимки та ціни в Україні

Знімачі ланцюгів випускаються у безлічі варіацій та форматів. Це повʼязано з конструктивними особливостями ланцюгів і призначенням самих вижимок. Вибираючи такий інструмент, зверніть увагу на такі параметри:

  • Призначення вижимки (компактна або для майстерні)
  • Ширина ланцюга (кількість швидкостей)

За призначенням у продажу є варіанти для майстерні та компактні. Інструмент для майстерні завжди буде більшим і масивнішим. У нього буде зручна ручка і досить великий важіль. Тож можна буде демонтувати навіть найстаріший ланцюг. Для велосипедної аптечки найкраще підійде компактна вижимка ланцюга, проте її компактність іде на шкоду зручності роботи.

Уважно підбирайте вижимку за кількістю швидкостей ланцюга. Є варіанти, що працюють практично з усіма ланцюгами. А є ті, які заточені під одну конкретну. Тому перед покупкою уважно читайте опис та інформацію, яку дає виробник.

Вартість вижимок залежить від рівня інструменту та самого виробника. Наприклад, Parktool коштуватиме дорожче, адже це інструмент для професійної майстерні.

➜ Витискачі ланцюга – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Витискачі ланцюга у 2024 році?
➜ Яка ціна на Витискачі ланцюга?
❤️ Чому варто обрати Витискачі ланцюга у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram