Ключі шестигранні

155 товарів

Конструкція сучасного велосипеда стандартизована, тому склад набору інструментів єдиний незалежно від моделі. Вдома й  у поході залишається незамінним комплект шестигранників — металевих пристосувань характерної форми, призначених для роботи з гвинтами популярного формату. Болти мають різний діаметр, тому одним інструментом не обійдешся. У підсідельній сумці велосипедиста повинен бути повноцінний набір на всі випадки життя.

Для чого використовується шестигранна викрутка

Самостійне обслуговування велосипеда передбачає періодичне регулювання багатьох комплектуючих, від зовнішніх аксесуарів до виносу керма. Більшість елементів кріпиться болтами під внутрішній шестигранник, плоскі і хрестові Викрутки потрібні набагато рідше. Середня ціна набору ключів шестигранників невелика й доступна кожному, зате перелік виконуваних функцій досить великий:

  • первинна збірка й настройка байка.
  • регулювання положення керма, гальмівних ручок і перемикачів швидкостей.
  • підтягування тросів.
  • монтаж додаткових аксесуарів.
  • демонтаж, установка й настройка інших важливих вузлів.

Чому краще купити шестигранний ключ у наборі

Багато новачків не бачать сенсу в придбанні спеціалізованого ремкомплекту, адже універсальні інструменти зберігаються вдома у більшості людей. На практиці автомобільні та будівельні ключі занадто громіздкі для використання в поїздці. У порівнянні з такими інструментами компактні велоаксесуари мають безліч переваг:

Мультитул легко поміщається в кишеню рюкзака або підсідельну сумку.

Виконаний кожен шестигранник із нержавійки, яка легко переносить вологу погоду й постійну тряску.

У набір входять ключі всіх розмірів, які використовуються в індустрії.

Мультиключі часто забезпечуються додатковими функціями на зразок ножа і відкривачки.

Де дешево купити сталевий нержавіючий шестигранник у Києві

Інтернет-магазин VeloGO співпрацює з передовими виробниками аксесуарів, включаючи Lezyne та інші імениті бренди. В онлайн-каталозі представлені різноманітні мультитули, велоаптечки та інші інструменти, які необхідні велосипедисту для ремонтних робіт. Щоби купити набір шестигранників для велосипеда в Україні, потрібно вибрати відповідну модель і залишити замовлення будь-яким зручним способом. Уточнюючі питання можна задати консультантам за телефоном.

➜ Ключі шестигранні – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Ключі шестигранні у 2024 році?
➜ Яка ціна на Ключі шестигранні?
❤️ Чому варто обрати Ключі шестигранні у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram