Покришки 26 дюймів

452 товари

Коли стара гума на велосипеді зношується, варто задуматися над придбанням нової пари. Адже покришки на велосипед 26 – це витратний матеріал. Залежно від стилю їзди гума ходить 2 - 3 тисячі кілометрів, після чого її необхідно замінити на нову. Для швидкого підбору потрібно знати кілька важливих нюансів, про які мова йтиметься нижче.

Як зрозуміти, що настав час замінити покришки 26 дюймів?

Ознак того, що гума проситься під заміну може бути чимало. Ось основні з них:

  • Проколи почали траплятися набагато частіше
  • Погіршилося зчеплення із дорогою
  • Стертий протектор можна відстежити візуально

Вам час купити нові покришки на велосипед 26, якщо на старій гумі виявився бічний поріз. В цьому випадку не варто чекати, поки зітре протектор. Їзда на такій шині може бути небезпечною, оскільки під тиском камери вона може вибухнути. Дуже часто сигналом заміни покришок є поява дрібних проколів. Це означає, що протектор настільки зносився, що пропускає навіть найдрібніші частинки скла, які пробивають камеру.

Зношена гума на велосипед 26 дуже погано тримає зчеплення. Особливо це помітно під час їзди бездоріжжям. Колеса починають пробуксовувати під час підйому, а повороті може раптово занести. Дуже часто візуально можна побачити різницю між протектором на передній та задній покришці. Задня завжди стирається швидше під вагою райдера. Якщо ця різниця очевидна, то задня шина на велосипед 26 своє відпрацювала і її пора міняти.

Катання на стертій гумі не тільки призведе до постійних проколів, а й небезпечне для здоров'я. На крутих поворотах можна легко втратити керування, що може призвести до падіння та травм.

Як вибрати велопокришки 26 за розміром?

Для легкого вибору нових покришок потрібно знати їх ширину. Зазвичай на покришках можна побачити такі позначення:

  • Позначення діаметра та ширини в дюймах, наприклад "26х2.0". Використовуються при доборі найчастіше. Просто назвіть це позначення консультанту і він швидко підбере заміну.
  • Міжнародне маркування шин ETRTO. Зазвичай виглядає так: “56-559”. Двозначне число означає ширину шини в міліметрах, а тризначне - це діаметр обода, на який встановлюється покришка.

Таких даних більш ніж достатньо, щоб вибрати гуму самостійно на нашому сайті. Все це вказуються в описі кожної покришки, так що ви здивуєтеся, наскільки це буде просто зробити без допомоги консультанта.

Обираємо скат на велосипед 26 за типом протектора

Щоб їздити було легко та зручно, потрібно визначитися з типом протектора. Усього їх на сучасних покришках три варіанти:

  • Сліковий протектор - покришка не має агресивних зубців. Це дає можливість швидко їздити асфальтом і без зусиль тримати швидкість. Така гума чудово почувається на асфальті, але абсолютно недоцільна на бездоріжжі.
  • Покришки на 26 велосипед типу напівслік мають бічний протектор. Він дає надійне зчеплення у поворотах. Дуже часто такі шини використовуються як універсальні. Вони досить легко їдуть асфальтом і не створять проблем на бездоріжжі.
  • Позашляхова гума добре почувається на ґрунтових покриттях. Агресивний протектор на всій площині дасть впевнене зчеплення навіть на сипучих ділянках. На асфальті такі покришки швидше стираються і помітно ускладнюватимуть рух.

Купити потрібну шину на велосипед 26 - легко та просто. Якщо виникли додаткові питання, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших фахівців. Вони не тільки підберуть заміну, але й порекомендують якісь покришки варто розглянути, щоб покращити свої навички їзди.

➜ Покришки 26 дюймів – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Покришки 26 дюймів у 2024 році?
➜ Яка ціна на Покришки 26 дюймів?
❤️ Чому варто обрати Покришки 26 дюймів у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram