Троси, сорочки (боудени)

100 товарів
Бренд: Alhonga
Код: CAG-18-62
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

У багатьох конструкціях малопомітним деталям відведені настільки важливі ролі, що без них зупиняється робота всього механізму. Подібні функції виконує велосипедний трос – сполучний елемент, що передає команди від перемикачів до кінцевого пристрою. Чіткість і швидкість передачі визначає, наскільки впевнено райдер відчуває себе на дорозі. Так як знос неминучий, іноді приходить час купити гальмівний трос для велосипеда на зміну.

Способи застосування та інші особливості

У велоїндустрії як передавальний елемент використовується високоміцна нитка, зв’язана з нержавіючої сталі. Деякі запчастини додатково покривають захисним шаром, що запобігає розриву і корозії. За призначенням виділяють такі комплектуючі:

  • Трос гальма для велосипеда. Передає команду від ручки на кермі до системи гальмування.
  • Трос перемикання передач. При натисканні перемикача відправляє сигнал перекинути ланцюг.

Обидва різновиди ідентичні за структурою основної частини, різниться лише конструкція наконечника. Окремо варто згадати боуденівській трос – гальмівний велосипедний компонент з посиленим захистом.

Що таке сорочка троса на велосипед

Сорочкою називають захисний кожух у вигляді трубочки. Обшивка охоплює кожен Боуден-трос для велосипеда, купити який пропонує наша компанія. Гнучка сталева сорочка захищає нитку від пошкоджень і зменшує опір тертю. Іноді для полегшення байка кожух встановлюють тільки в ключових місцях, закріплюючи спеціальними утримувачами.

При купівлі сорочки бажано враховувати посадковий розмір. За структурою обплетення буває багатьох типів, але частіше зустрічаються два види:

  • Сталева спіраль. Сучасні моделі покривають тефлоном для кращого ковзання.
  • Незжатий дріт. Такі вироби плавно згинаються зі збереженням довжини, але менш довговічні.

Кращі ціни на гальмівний трос для велосипеда

Інтернет-магазин VeloGO пропонує великий вибір аксесуарів, включаючи трос замок для велосипеда. Основа нашого асортименту – продукція перевірених брендів, включаючи Shimano, X17 і BBB.

Якщо ви хочете купити трос перемикання передач на велосипед – ціна і характеристики доступні в онлайн-каталозі. Провести порівняння обраних моделей готові досвідчені менеджери, вони ж дадуть відповідь на питання про придбання в розстрочку. Для економії часу рекомендуємо довірити монтаж та налагодження працівникам нашої майстерні.

➜ Які купити недорогі Троси, сорочки (боудени) у 2024 році?
➜ Яка ціна на Троси, сорочки (боудени)?
❤️ Чому варто обрати Троси, сорочки (боудени) у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram