Сідла

320 товарів
Бренд: Ergon
Код: 440 300 42
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

Майже постійною точкою опори для велосипедиста є сидіння. Якщо велосідло підібрано неправильно, навантаження на сідничні кістки і внутрішню сторону стегна різко зростає. Наслідки невтішні: натирання, біль, дискомфорт, погіршення кровообігу і оніміння. Аби не допустити жертвування здоров’ям, досвідчені райдери приділяють чимало часу підбору правильної моделі. Деякі характеристики визначаються індивідуально.

Як вибрати і купити гарне велосипедне сідло

Під час поїздки райдер спирається на сидіння двома тазовими кісточками, і відстань між ними служить відправною точкою для визначення оптимальної ширини. Рекомендації однакові для повних і худорлявих людей, адже значення мають лише особливості скелета. Щоб правильно купити велосідло, потрібно звернути увагу і на інші параметри:

  • Матеріал. Найбільш поширена пластмаса різної якості, також зустрічається шкіра і кожзам.
  • Наявність пружин. Пружинні моделі рекомендовані для катання по місту, але недоречні на шосе і пересіченій місцевості.
  • М’якість. Сідниці не повинні провалюватися, тому для здоров’я безпечніші жорсткі вироби.
  • Наявність перфорації. Вважається, що отвори зменшують тиск на промежину.

Як відрегулювати нове сідло для велосипеда

Вирішивши купити сідло велосипедне, райдер може самостійно налаштувати положення нового елемента або довірити регулювання досвідченому майстрові. В процесі настройки та експлуатації бажано дотримуватися певних правил:

  1. Висота повинна бути такою, щоб випрямлена нога торкалася педалі в крайній нижній позиції.
  2. Деякі шкіряні сидіння необхідно «розносити» для повної зручності.
  3. Поверхня сідла повинна бути паралельна землі, оскільки це може призвести тиск на м’які тканини або порушиться баланс.

Продаж і установка деталей до велосипеду

Інтернет-магазин VeloGO пропонує великий асортимент брендових запчастин, включаючи продукцію Cionlli і Selle Royal. Щоб купити сідло для велосипеда (Харків і вся Україна), необхідно оформити онлайн-замовлення або зателефонувати. Для клієнтів нашої компанії є безліч способів оплати і доставки, включаючи розстрочку і самовивезення з київського магазину. Жителі і гості столиці можуть звернутися в веломайстерню, де швидко і якісно встановлять нові комплектуючі. Повний перелік послуг доступний на сайті.

➜ Сідла – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Сідла у 2024 році?
➜ Яка ціна на Сідла?
❤️ Чому варто обрати Сідла у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram