Скейтборди

56 товарів

Шукаєте ідеальний подарунок для дитини чи самі в гонитві за новими емоціями? Скейтборди - зручний спосіб закрити обидві ці потреби. З його допомогою можна легко розвинути навички рівноваги, координації, а також навчитися дивувати випадкових перехожих. Скейтборд дуже популярний завдяки низькому порогу входу в цей вид спорту. Тобто будь-хто може за лічені дні і тижні навчитися правильно стояти на дошці і навіть освоїти базові трюки. При цьому зручність та правильність виконання трюків залежатиме від правильно підібраної дошки. Сьогодні ми вам розповімо про основні нюанси підбору. Скейтборди та Київ можна назвати синонімами, тому що в місті є велика кількість майданчиків та парків.

Що потрібно знати, щоб вибрати відповідний скейтборд?

Можемо тільки уявити, що відчуває новачок при першому відвідуванні магазину скейтбордів. Очі розбігаються, дивлячись на гарні малюнки. Однак для ока початківця на цьому всі відмінності і закінчуються. Але є й безліч інших нюансів і вони дуже суттєві. Ось найголовніші критерії підбору, які ви повинні знати, перш ніж замовити скейтборд:

  • розмір (довжина та ширина деки)
  • матеріал дошки
  • параметри коліс.
  • підвіска

Так само як і взуття, скейтборди підбираються, виходячи зі зросту та розміру ноги. Тут діє золоте правило, що вище зростання, то більшої довжини дошка знадобиться зручного катання. Досвідчені скейтбордисти можуть орієнтуватися на свої знання та переваги. Комусь може подобатися поведінка коротшої дошки, а хтось воліє полотно довше. Новачку ми б радили відштовхуватися від перевіреної таблиці розмірів:

  • Менш ніж 100 см - 27 дюймів
  • від 100 до 150 см - 28 дюймів
  • від 150 до 160 см - 29 дюймів
  • Більше 160 см – 30 дюймів

У міру отримання досвіду можна буде внести корективи в довжину дошки скейтборда.

Як правильно підбирати скейтборди у магазині?

Ширина деки підбирається за розміром взуття. Тут все просто: коли ви стоїте на дошці, ваші шкарпетки та п'яти повинні виходити за її межі. Тобто ширина деки в жодному разі не повинна бути більшою за довжину стопи. Це необхідно для того, щоб скейтборд слухався вас під час поворотів та виконання трюків.

Матеріал дошки – найважливіший параметр надійності. Це найбільша і досить складна деталь у виробництві. Саме через це ціни скейтбордів можуть бути як низькими, так і дуже високими. Більшість дощок відомих брендів виготовляється із семишарового канадського клена. Велика кількість шарів забезпечує необхідну міцність та пружність. Дошками з семи шарів мають майже якісні скейтборди і купити варто саме такою.

Колеса варто вибирати за щільністю та класом підшипників, які в них встановлені. Щільність впливає на зчеплення з асфальтом і наскільки жорстко буде приземлятися. Якщо подивитися на характеристики, то густина вказується в такому вигляді: 88А, 90А і так далі. Чим більша цифра – тим щільніше поліуретан коліс. Для спокійного катання ми радимо розглядати м'які колеса, а для трюків жорсткість має бути суттєво вищою.

Конструкція підвіски складається з болта, бушингів та рами. Підвіски у недорогих скейтів не можуть виділитися високою міцністю, тому такі варіанти найкраще підійдуть для дитини. Дорослі скейтборди варто розглядати середнього та високого рівня. Так як у них підвіски вже виробляються із загартованого алюмінію. У підвісці мають бути обов'язково встановлені бушинги. Це спеціальні вставки із міцної гуми, які пом'якшують нерівності асфальту, а також відповідають за зручність у поворотах. Бушинги необхідно іноді змінювати, оскільки вони деформуються в процесі катання.

Де скейтборд купити у Києві?

У магазині Velogo ви зможете підібрати скейт для дитини. А може, ви вже давно хотіли здійснити свою дитячу мрію? Тоді залишайте заявку на сайті і наші фахівці підберуть для вас потрібну дошку!

➜ Скейтборди – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Скейтборди у 2024 році?
➜ Яка ціна на Скейтборди?
❤️ Чому варто обрати Скейтборди у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram