Ланцюги

27 товарів
Бренд: SRAM
Код: 00.2518.024.021
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: SRAM
Код: 00.2518.004.010
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

Нові способи обробки сталі, що з’явилися в XIX столітті, стали початком поширенню велосипедів з ланцюговим приводом. Вибір велосипедного ланцюга, обслуговування його і заміна – важливі завдання для кожного сучасного райдера. На довговічність компонента впливає правильність підбору, чистота мастила, погодні умови, тривалість і частота прогулянок. Грамотний підхід до придбання і догляду позбавляє від зайвих витрат.

Велосипедні ланцюги: купити правильний варіант

Використовувати ланцюг, який не сполучається з іншими елементами трансмісії, неефективно і навіть небезпечно. Помилкова комбінація комплектуючих призводить до застрягання і прискореного зносу, тому важливо звертати увагу на тип велоланцюга:

  • Одношвидкісний. Зустрічається на моделях з планетарною втулкою, міських і дитячих байках.
  • Багатошвидкісний. Ширина вказує на рекомендовану кількість швидкостей, при недотриманні цього правила неминучий швидкий знос.
  • Полегшений. Призначений для гоночних велосипедів, при оснащенні яких важливий кожен грам.
  • Халфлінк (від англійського half-link). Кожна ланка ланцюга велосипеда халфлінк однакова, що дозволяє вільно регулювати довжину.

Яким буває замок велоланцюга

Існує кілька способів з’єднати ланцюг в одне ціле. Одні виробники встановлюють спеціальні сполучні ланки, інші бренди віддають перевагу замкові. Якщо ваш байк укомплектований ланкою першого типу, можна купити замок для ланцюга велосипеда окремо. Замкові ланки значно полегшують роботу з ланцюгом і виробляються багатьма марками, включаючи KMC і Sram.

Купуючи замок для велосипедного ланцюга, слід враховувати ширину і тип трансмісії. Перший параметр повинен збігатися з розмірами звичайних ланок. На одношвидкісні і багатошвидкісні моделі встановлюють замки з різним типом блокування.

Брендові комплектуючі за особливими цінами

Інтернет-магазин VeloGO запрошує проапгрейдити улюблений байк без зайвих витрат. Будучи офіційними представниками великих марок, ми пропонуємо низькі ціни і великий вибір компонентів. У категорії велоланцюгів і замків представлені вироби BBB, Shimano, KMC, SRAM

Установкою нового компонента можна займатися самостійно або заощадити час, звернувшись в нашу веломайстерню. Уточнюйте характеристики запчастин, умови поточних акцій і вартість ремонтних послуг у консультантів в телефонному режимі.

➜ Ланцюги – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Ланцюги у 2024 році?
➜ Яка ціна на Ланцюги?
❤️ Чому варто обрати Ланцюги у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram