Перемикачі задні 12 швидкостей

25 товарів

Велосипеди професійного рівня повинні мати ефективну трансмісію, щоб спортсмен міг впевнено проїжджати підйоми та спуски. Для цього в ній мають бути встановлені компоненти від перевірених виробників. Задній перемикач 12 швидкостей - дуже точна та технологічна деталь, яка відповідає за впевнене перемикання навіть у найважчих умовах. Перемикання на 12 передач зараз використовується у всіх популярних типах велосипедів. Нею комплектуються гірські, гравійні та навіть шосейні велосипеди.

Які особливості має задній перемикач на 12 швидкостей?

Перемикач для сучасних систем 1х12 є єдиним механізмом перемикання на гірському велосипеді. Переднього перемикача немає і, щоб дати необхідну кількість передач, використовуються касети з дуже великим діапазоном. Щоб працювати з такою касетою, перемикач під 12 швидкостей задній повинен мати такі властивості:

  • Велика жорсткість корпусу
  • Подовжена лапка для максимальної ємності
  • Збільшені ролики для більшої точності перемикання

Саме такими рисами мають усі перемикачі, незалежно Shimano це або SRAM. Саме тому дешевші варіанти просто не впораються зі своїм завданням, оскільки не мають потрібних технічних властивостей.

У яких випадках перемикач задній на 12 швидкостей потребує заміни?

І хоча ця деталь трансмісії не є витратною, її все одно рано чи пізно доведеться замінити. І ось, із чим це може бути пов'язано:

  • Нормальне зношування деталі після великого пробігу
  • Ушкодження внаслідок падіння, які несумісні з нормальною роботою
  • Апгрейд – перехід на деталь вищого рівня

Після певного пробігу механізм перемикача починає піддаватися зношуванню. Він має безліч з'єднань, які згодом розбовтуються, що призводить до зниження точності перемикання. Також перемикач швидкостей будь-якого рівня на велосипед 12 швидкостей має дві пружини, які відповідають за скидання ланцюга на менші зірки та її натяг. Згодом вони послаблюються, що робить процес перемикання ще більш неякісним. У таких випадках нічого не залишається, крім купити новий задній перемикач на велосипед на 12 швидкостей.

Нерідко трапляються випадки коли деталь отримує механічні пошкодження після падіння з велосипеда. І якщо удар був надто сильним, то найчастіше її нормальну роботу повернути не вдасться. У таких випадках заміна на новий задній перемикач на велосипед 12 швидкостей також неминуча. Багато райдерів замінюють цю деталь на нову, не чекаючи поломки чи повного зношування. Натомість поточного купується перемикач вищого класу. Такий апгрейд призведе до підвищення точності та швидкості перемикання. Це буде вже якісніший задній перемикач на 12 швидкостей і ціна його буде вищою. Але при цьому досвід та ефективність тренувань вийде на новий рівень. Тому що дорожча модель буде виконана з більш технологічних матеріалів. А це призведе до зниження ваги та підвищення міцності деталі.

Чи можна задні перемикачі на 12 швидкостей поміняти самостійно?

Процес заміни перемикача не потребує великої кількості інструментів та часу. Однак потрібно серйозно поставитися до налаштування, щоб деталь працювала так, як від неї очікується. Весь процес у новачка може зайняти близько години часу, а досвідчений механік може впоратися із цією роботою за 20 хвилин. Правильне налаштування – це запорука тривалої роботи перемикача без поломок. Тому якщо ніколи не стикалися з такими завданнями, то краще довірити цю роботу кваліфікованому механіку.

➜ Перемикачі задні 12 швидкостей – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Перемикачі задні 12 швидкостей у 2024 році?
➜ Яка ціна на Перемикачі задні 12 швидкостей?
❤️ Чому варто обрати Перемикачі задні 12 швидкостей у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram