Ремкомплекти, латки

53 товари
Бренд: Lezyne
Код: 4712805 975297
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Lezyne
Код: 4712805 980314
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

Проколи, порізи, розриви — безліч неприємних ситуацій відбувається з велопокришками. З деякими ушкодженнями не здатні впоратися навіть антипрокольні рідини, що виконують роль пасивного захисту. Коли пошкодження занадто велике, щоби дістатися до будинку або майстерні, ситуацію рятують латки на колесо. Вони входять до складу обов’язкового ремкомплекту, який повинен мати при собі кожен велосипедист.

Як наклеюється латка

Є кілька способів відновити пробиту шину за допомогою велоаптечки. Щоби ремонт був успішним, необхідно точно встановити місце пошкодження, а потім підготувати зону проколу за допомогою скребка. Виробники пропонують кріпити латки для камер такими методами:

  • За допомогою спеціального клею. Невеликий тюбик гумового клею передбачений у ремнабор, додатковий флакон можна замовити окремо.
  • За допомогою самоклеящейся поверхні. Нижня сторона заплатки обробляється спеціальним складом, який надійно прилипає до велосипедних покришок.

Різниця полягає виключно в зручності. Однозначно порадити певний варіант не можна.

Як купити латки для камер велосипеда

Деякі складові ремонтного набору можна придбати окремо, але зручніше замовити повний комплект. Такий підхід гарантує, що в екстрений момент під рукою будуть усі необхідні інструменти. Обов’язковою складовою ремнабора є заплатки в кількості 6–7 штук, які виглядають як гуртки близько 2,5 см у діаметрі. Також для ремонту колеса необхідні такі аксесуари:

  • Бортировочная лопатка для зняття покришки.
  • Гумовий клей, якщо заплатки не оброблені клейким складом.
  • Металевий скребок або наждачний папір для підготовки поверхні.
  • Міцна стильна упаковка.

Спорядження для ремонту та догляду за велосипедом

Колекція аксесуарів, представлена в інтернет-магазині VeloGO, вразить будь-якого велосипедиста. Еластичні латки для камери велосипеда, Купити які ми пропонуємо, продаються в наборах. Заодно клієнти можуть обзавестися антипрокольною рідиною та іншими захисними засобами. Продукція виготовлена виробниками, які завоювали довіру тисяч споживачів.

Замовлення онлайн приймаються цілодобово, без вихідних. Щоб отримати вичерпну консультацію, достатньо зателефонувати або замовити зворотний дзвінок.

➜ Ремкомплекти, латки – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Ремкомплекти, латки у 2024 році?
➜ Яка ціна на Ремкомплекти, латки?
❤️ Чому варто обрати Ремкомплекти, латки у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram