Насос для амортизаторів SKS MSP silver — це надійний інструмент для точного регулювання тиску в повітряній підвісці, спеціально розроблений для потреб маунтбайкерів. Завдяки компактному розміру, сталевому армованому шлангу та продуманому дизайну насос легко брати з собою в дорогу або зберігати в рюкзаку.
Насос оснащений новітньою системою Schrader-ніпеля з подвійним різьбленням, яка дозволяє від'єднувати насос без втрати тиску. Вбудований манометр забезпечує точне вимірювання, а кнопка скидання повітря дозволяє делікатно регулювати тиск під вагу райдера або специфіку трас.
Міцний алюмінієвий корпус гарантує довговічність і легкість. У комплекті передбачено нейлоновий чохол для транспортування або зберігання.
Особливості – SKS MSP silver:
- Без втрати тиску: система Schrader з подвійною різьбою
- Точне налаштування: вбудований манометр і кнопка скидання повітря
- Компактність: знімний армований шланг зі сталевим захистом
- Портативність: у комплекті нейлоновий чохол
- Легка вага та міцність: алюмінієвий корпус
Технічні параметри:
- Тип ніпеля: Schrader (AV)
- Максимальний тиск: 20 бар
- Матеріал корпусу: алюміній
- Вага: 150 г
- Довжина: 200 мм
- Манометр: вбудований
- Комплектація: насос + нейлоновий чохол
по Україні
від виробника
розстрочка 0%
обмін товару