Маски

11 товарів

Багатогранність стилів їзди приголомшує: є велосипеди для спокійних поїздок на природі, а є машини для стрімких спусків та стрибків. Якщо ви прихильник другого варіанта, то крім відповідного байка ще знадобиться захисне екіпірування. Маски для велосипедиста – обов'язковий елемент екіпірування будь-якого райдера, який захоплюється агресивними спусками. Це найкращий спосіб не лише захистити очі від пилу, а й зберегти їх цілими.

Для яких стилів ідеально підходять маски для велосипедистів?

Зазначимо, що маски будуть доречними лише для агресивних стилів катання, їх ще називають гравіті-дисциплінами. Саме там потрібний максимальний захист очей, тому що вражаючих факторів набагато більше, ніж при звичайному катанні. Тому купити захисну маску для велосипеда ми радимо для таких стилів:

  • Freeride
  • Enduro
  • Downhill

Саме в таких дисциплінах маска використовується найкраще. Також у деяких випадках можна використовувати її і для легшого трейлового катання. Якщо трейли передбачають стрибки або агресивні спуски. Настійно не рекомендуємо велосипедні захисні маски для дисципліни крос-кантрі. Його захисні властивості надмірні для цього стилю, а вентиляції не вистачить для нормального самопочуття у тривалих поїздках на витривалість.

Від чого захистить вело маска?

Під час звичайного катання очі потребують захисту від вітру, пилу та комах. З цим завданням чудово впораються і звичайні окуляри. Маска ж знадобиться у таких випадках:

  • Коли в очі може потрапити не лише пил, а й каміння з-під коліс
  • Також маски для велосипеда захистять від гілок, які на швидкості можна не помітити
  • Під час падіння у вічі може летіти все на вашому шляху. А падінь у екстремальних дисциплінах набагато більше, ніж у спокійних.

Саме тому носити таку маску дуже рекомендується для початківців.

Які властивості має маска велосипедна?

Сучасні маски - технологічні вироби, які мають ряд корисних властивостей:

  • система вентиляційних каналів
  • захист від запітніння (Anti Fog)
  • Фільтр ультрафіолетового випромінювання
  • анатомічна форма оправи

Екстремальний велосипед та маска – це дві нерозривно пов'язані речі. Важливим показником якості маски є наявність просунутої системи вентиляції. Це особливо важливо під час тривалого катання та змагань, адже постійно знімати маску – це не зовсім зручно. Також вентиляція тісно пов'язана з технологіями, що перешкоджають запотіванню лінз. Найефективніший захист від цього явища – це шар Anti Fog. Він є тонкою плівкою з масляної антифогової речовини, яка наноситься на внутрішню частину лінзи. Вона відштовхує вологу, тому вона не осідає на поверхні лінзи і запітніння не відбувається.

Фільтр від ультрафіолетових променів – це обов'язкова властивість для всієї оптики. Він захищає очі від сонячної радіації, тим самим сповільнює процес старіння сітківки ока.

Під час частого та тривалого використання дуже важливо, щоб маска ідеально прилягала до обличчя. Для цього використовуються спеціальні ущільнювачі із піни, яка може підлаштовуватися під форму обличчя. Тут все просто – чим довше ви носите маску, тим краще вона підлаштовується під вашу анатомію обличчя. Особливо це стосується перенісся та ділянки вище брів, адже сам там потрібне максимальне прилягання.

Ціна на велосипедні маски варіюється в залежності від виробника та технологій виготовлення. Чим більше в ній реалізовано технологій, тим більшою буде її підсумкова вартість. Але й зручність при тривалому використанні помітно зростає.

➜ Маски – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Маски у 2024 році?
➜ Яка ціна на Маски?
❤️ Чому варто обрати Маски у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram