Термогорнятко

18 товарів

Будь-яка справа дається краще, якщо поряд є улюблений гарячий напій. Але як бути, якщо використовувати звичайні столові чашки та пластикові стаканчики непрактично та незручно? Якщо ви любитель чаю чи кави, то термочашку купити варто обов'язково. Уявіть, наскільки підніме настрій чай чи кава після тренування або інтенсивної роботи. І при цьому не потрібно буде йти в кав'ярню - приготовлений напій завжди буде під рукою і чекатиме свого часу.

Чим термочашка відрізняється від термоса?

Основні відмінності цих двох виробів полягають у сфері застосування. Термоси купуються під тривале перебування на вулиці, наприклад, походи та риболовля. Термокружки в той же час призначаються для найпростіших міських завдань. Її можна взяти з собою на роботу або на звичайну прогулянку на вулиці. Вони не можуть похвалитися такою теплоефективністю, як термоси. Однак у неї є безліч своїх переваг:

  • Компактні габарити
  • Зручна шийка для пиття
  • Можливість встановлення у підсклянник автомобіля

Термочашки в Україні: особливості вибору

Термочашки набули популярності в нашій країні порівняно недавно. Зі зростанням популярності кави та культури її споживання, такі вироби почали продавати мало не в кожній кав'ярні. Однак підходити до вибору такої чашки потрібно усвідомлено, адже цю річ ви використовуватимете щодня. Ми радимо купувати тільки якісні термочашки і ціна на них не може бути надто низькою. При підборі зверніть увагу на такі параметри:

  • Об `єм
  • Тип та якість кришки з клапаном
  • Безпека
  • Ергономіка та функціональність

Вибір обʼєму – справа суб'єктивна. Тут слід відштовхуватися від звичок конкретної людини. Комусь вистачає однієї чашки на день і в цьому випадку підійде невеликий термокухоль на 300-400 мл. А хтось п'є чай весь день і тоді варто замислитись над обсягом від 500 мл.

На якість кришки необхідно звернути особливу увагу. Вона не повинна пропускати рідину, щільно закриватися і легко відкручуватися у разі потреби. На кришці має бути встановлений зручний клапан, через який напій можна буде легко пити на ходу без розхлюпування.

Місткість повинна бути виконана з нержавіючої сталі та не містити шкідливих речовин. Всі термочашки від відомих брендів проходять сертифікацію і позначка "BPA Free" буде хорошим підтвердженням цього. Вона означає, що кружка не містить шкідливих хімічних сполук, і при взаємодії з гарячою рідиною кружка не виділятиме ніяких шкідливих речовин.

На вас чекає ваша ідеальна термочашка і наш інтернет-магазин VeloGO може допомогти з вибором. Ми підкажемо, що краще придбати для себе, виходячи із ваших завдань. А також допоможемо вибрати на подарунок універсальний та безпрограшний варіант. В наявності є як туристичні варіанти, так і чашки для міського використання.

➜ Термогорнятко – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Термогорнятко у 2024 році?
➜ Яка ціна на Термогорнятко?
❤️ Чому варто обрати Термогорнятко у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram