Термоси для напоїв

34 товари

Тривале перебування на вулиці в холодну погоду – звичайна справа для всіх шанувальників активності на природі. У такій ситуації термос для гарячих напоїв стане чудовою знахідкою. Взимку або пізно восени буде дуже приємно мати при собі гарячий чай або каву. Вони зігрівають і надають заряд енергії на весь час походу, що залишився.

Як вибирати термоси для напоїв?

Для кожної активності термос має бути підібраний правильно. А для цього зверніть увагу на такі властивості:

  • Матеріал корпуса
  • матеріал колби
  • Об `єм
  • тип клапана

Перша і найважливіша порада – відмовитися від термосів зі скляною колбою. Адже при активному відпочинку можна запросто впустити термос і тоді скляна колба одразу ж розіб'ється і термос вийде з ладу. Будь-який сучасний термос для гарячої кави має сталеву колбу та повітряний прошарок між зовнішньою стінкою. Такий спосіб дозволяє ефективно утримувати тепло протягом кількох годин.

Від матеріалу корпусу залежатиме вага термоса та його здатність утримувати тепло. Наприклад, термос сталевий для кави із собою в середньому довше триматиме тепло напою. А ось пластиковий варіант розсіює тепло швидше. Однак термоси із пластику менше важать і оптимальні для використання у місті.

Тип клапана краще вибирати сучасний, який буде оснащений кнопкою. Під час використання не буде потреби повністю виймати кришку. Тому напій не втрачатиме температури.Які особливості має термос для холодних напоїв?

Більшість класичних термосів добре працюють як на утримання тепла, так і збереження низької температури напою. Тут дуже важливо, щоб внутрішня частина термоса не накопичувала запахи від напоїв. Інакше доведеться пити чай зі смаком нещодавно налитого соку. Тому важливо переконатися, щоб ємність не вбирала запахи. Термос для напоїв краще купити із сертифікацією про екологічну безпеку. На ньому має бути позначка, що він не містить BPA. Це можна легко зрозуміти за написом BPA Free на упаковці або корпусі термоса.

Що врахувати, вибираючи термос для чаю та кави?

Обсяг термоса потрібно вибирати, зважаючи на час, який планується проводити на вулиці. Для риболовлі найкраще взяти більший термос, адже доведеться довгий час проводити сидячи на одному місці. А є протилежна ситуація, коли напій слід донести до офісу. Такий термос під запашну каву можна купувати об'ємом до 500 мл. Дуже часто такі невеликі термоси мають спеціальне горнятко, через яку буде зручно пити напій, не наливаючи у склянку. Ще під час використання термоса важлива ергономіка. Від неї залежатиме, наскільки зручний буде термос під час постійного користування. Багато якісних варіантів мають оболонку з покриттям Soft Touch. З нею термос добре сидітиме в руці, особливо в холодну погоду, і не вислизатиме.

Ціни термосів для напоїв залежатимуть від виробника та технічних властивостей конкретної моделі. Логічно, що брендовий термос від Salewa, Esbit та інших будуть дорожчими за менш відомі аналоги. Однак ці бренди можуть забезпечити гарантію, що напій триматиме температуру довгий час. Ще ціна залежатиме від типу кришки та додаткових властивостей, які будуть підвищувати зручність при використанні.

➜ Термоси для напоїв – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Термоси для напоїв у 2024 році?
➜ Яка ціна на Термоси для напоїв?
❤️ Чому варто обрати Термоси для напоїв у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram