Замки навісні

22 товари
Бренд: Abus
Код: 346002
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Abus
Код: 350665
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Abus
Код: 478475
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Abus
Код: 478512
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Abus
Код: 350412
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Abus
Код: 478444
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

Захист велосипеда від угону – питання, яке ніколи не втратить актуальності. Адже у місті дуже часто потрібно залишити велосипед на вулиці. Для цього можна пристебнути його тросовим чи ланцюговим замком. Також у цій справі допоможуть спеціальні підвісні замки. Правда, ланцюг вам потрібно буде підібрати для нього окремо. Це займе трохи більше часу, проте дасть більше шансів лишити зловмисника ні з чим.

Замки навісні. Чим вони кращі за тросові?

Використання звичайного тросового замку виправдане, коли вам потрібно залишити велосипед без нагляду буквально на 5 хвилин. Приблизно стільки часу потрібно викрадачеві, щоб з ним розібратися. Такі замки досить легко перекушуються болторізами. Якщо ж ви збираєтеся зберігати велосипед на вулиці днями безперервно, то велосипедний надійний замок навісний стане хорошим вибором. Докупіть для нього надійний ланцюг і це стане серйозною перешкодою для злодія. Ланцюг ви зможете вибрати будь-якої зручної для вас довжини. І пристібати велосипед там, де вам зручно: хоч до стовпа, хоч до дерева. Замок виконується з дуже міцних сплавів, його просто не розбити і не перекусити. Ще такі замки найчастіше мають дуже незручну форму, яка ще більше ускладнює його зламування.

Провідні виробники зазвичай вказують на шкалу безпеки виробу. Так що якщо купити навісний замок на велосипед з високим класом захисту - це дасть гарантію, що ваш велосипед не опиниться в чужих руках. Навісні замки поставляються в комплекті з кількома ключами, що дає змогу використовувати його разом із колегами. Дуже часто такі замки можна просто залишати на офісному паркуванні. Не варто переживати, що він може стати непридатним під дощем. Адже всі брендові замки мають захист від води, тож постійне перебування на вулиці йому не зашкодить. Ланцюг для такого замку найкраще підійде з гартованої сталі. Як відомо, загартована сталь набагато міцніша за звичайну.

➜ Замки навісні – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Замки навісні у 2024 році?
➜ Яка ціна на Замки навісні?
❤️ Чому варто обрати Замки навісні у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram