Велотренажери (велостанки, трейнери) Direct Drive

15 товарів

Що робити взимку велосипедисту, коли на вулиці холодно чи злива? Потрібно підтримувати фізичну форму і в цьому допоможуть велотренажери Direct Drive. На сьогодні вони вважаються одним із найпросунутіших типів велосипедних тренажерів. За допомогою нього можна грамотно побудувати план тренувань та зустріти велосипедний сезон у чудовій фізичній формі.

Чим Direct Drive тренажер відрізняється від звичайних станків?

Тренажери із прямим приводом – це технологічний пристрій, який дуже точно імітує навантаження на велосипеді. Фактично він замінює заднє колесо, адже велосипед встановлюється на нього без колеса. Якщо у ролерних станках велику проблему створює сила тертя роликів о покришку, то у прямому приводі немає жодних втрат. Електроніка та механізми усередині верстата дозволяють ідеально налаштувати навантаження. Система магнітів дозволяє точно підібрати режим навантаження і робиться це за допомогою електроніки.

Direct Drive вело тренажери мають ряд крутих переваг:

  • ідеальна передача зусилля без втрат
  • Можливість синхронізації з сервісами для тренувань типу Swift
  • Точне налаштування навантаження та імітація кута нахилу траси.

Купити велосипедний трейнер Direct Drive – означає знайти собі повноцінну заміну велотренуванням на вулиці. Спортсмен може використовувати його у парі з усіма популярними сервісами для тренувань та синхронізувати активність у Strava. У більшості таких пристроїв вбудовані датчики потужності. Це допоможе відслідковувати свій прогрес на раніше пройдених ділянках.

Як використовувати тренажер із прямим приводом? Для цього потрібно зняти заднє колесо з велосипеда та встановити байк на станок. Виробники Tacx, Wahoo та Elite подбали про сумісність. Тому на станки можна буде встановити велосипеди і на наскрізній осі Thru Axle, і на звичайному ексцентрику QR. Далі просто синхронізуйте його із сервісом для домашніх тренувань і можна переходити до заїздів! Тренажери з прямим приводом – вдалий спосіб підтримати себе у формі, коли за вікном надто холодно!

➜ Велотренажери (велостанки, трейнери) Direct Drive – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Велотренажери (велостанки, трейнери) Direct Drive у 2024 році?
➜ Яка ціна на Велотренажери (велостанки, трейнери) Direct Drive?
❤️ Чому варто обрати Велотренажери (велостанки, трейнери) Direct Drive у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram