Сумки на вилку

8 товарів
Бренд: Apidura
Код: AWK-0000-000
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань

Тривалі подорожі вимагають підготовки не тільки від райдера, а й оснащеності самого байка. Сумка на вилку велосипеда – дуже зручний спосіб перевозити спорядження. За допомогою таких аксесуарів можна розподілити вагу по всьому велосипеду та зробити предмети першої необхідності доступнішими. Для використання таких сумок бажаний велосипед із жорсткою вилкою, яка має бонки.

У чому переваги сумки на вилку велосипеда?

Велосипедний туризм розділилися на два табори. Хтось використовує для перевезення спорядження багажники, хтось проповідує байкпакінг. Останній дозволяє розподілити вагу на велосипеді рівномірніше. В результаті, байк простіше управляється та стабільніше їде. Сумка на велосипедну вилку - один із ключових компонентів, які входять до байкпакінгу. Вони встановлюються за допомогою спеціальних кріплень, які йдуть із ними в комплекті. Одна з найсильніших сторін таких сумок – вміст завжди під рукою. Ви матимете до них швидкий доступ. Саме тому в них дуже зручно перевозити спорядження першої потреби.

Ключові властивості велосумки на вилку

Зараз у продажу можна зустріти сумки від різних брендів. При виборі варто приділити увагу таким параметрам:

  • Водонепроникність
  • Надійність фурнітури
  • Міцність кейджу
  • Об `єм

Захист від води - найголовніша властивість будь-якого компонента байкпакінгу. Туристи дуже часто потрапляють під дощ, тому їхнє спорядження має бути захищене від вологи. Тому простежте, щоб сумки для велосипеда на вилку мали достатній рівень вологостійкості. Найкраще для цього підходять варіанти з поліуретану.

Всі клямки та фастекси на сумки повинні бути виконані з міцного пластику. Адже ці деталі використовуються постійно і просто не можуть бути низької якості. Зверніть увагу, наскільки легко вони замикаються. Сам процес відкриття не повинен бути з мінімальним зусиллям, адже тоді виникає ризик довільного відкриття сумки.

Будь-яка велосумка на вилку повинна мати надійну основу - елемент кріплення або кейдж. Усі отвори мають бути чітко на рівні мотажних бонок, щоб процес встановлення займав мінімум часу. Монтаж сумки до кейджа також має бути максимально швидким. Щоб під час стоянки можна було легко від'єднати її для більшої зручності.

Щоб купити відповідні велосумки на вилку, потрібно визначитися з кількістю речей, що перевозяться. Якщо плануються тривалі подорожі, можна сміливо купувати сумки більшого обсягу. А для вилазок на пару днів можна обійтися зручними компактними варіантами.

Під час встановлення нової сумки переконайтеся, що:

  • Кріплення було встановлено за інструкцією
  • Сумка не бовтається і не тре покриття вилки
  • Гідролінія або оболонка троса переднього гальма не перетискаються

Сумки на передню велосипедну вилку можуть бути розраховані під різне максимальне навантаження. Це обмеження стосується радше її кріплення. Адже вони можуть виконуватися з різних матеріалів, мати різні розміри… Тому не варто перевантажувати їх, особливо якщо йдеться про великі дистанції.

У магазині VeloGO можна підібрати все для довгого шляху. Фахівці підберуть сумки, які лаконічно впишуться у стиль та конструктивні особливості байка. Якщо тільки починаєте захоплюватися велоподорожами, тоді варто звернутися за допомогою, щоб підібрати справді якісний набір байкпакінгу!

➜ Сумки на вилку – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Сумки на вилку у 2024 році?
➜ Яка ціна на Сумки на вилку?
❤️ Чому варто обрати Сумки на вилку у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram