Сумки на кермо

104 товари
Бренд: Apidura
Код: BWS-0000-000
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Apidura
Код: BBS-0000-000
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Brooks
Код: 017678
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Apidura
Код: ABZ-0000-000
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

Навіть у звичайний вечірній заїзд потрібно взяти із собою необхідний мінімум речей. Як правило, це мультитул, запасна камера та легкий перекуc. Можна перевозити все це у задніх кишенях джерсі. Але сумка на кермо велосипеда - набагато зручніший спосіб перевезення. Цей аксесуар відрізняється своєю універсальністю. Можна підібрати оптимальний розмір і форму, і для туристів, і для звичайних міських райдерів.

Велосумка на кермо: види та особливості

Велосипедне кермо - одне з найзручніших місць для розміщення сумок різного формату. У продажу є безліч видів і найпопулярніші з них:

  • Roll Bag – сумка у вигляді ролу, який скручується з боків.
  • Food Pouch - так звана годівниця, для швидкого прийому їжі прямо на ходу
  • Classic Organizer - оптимальний варіант для міста, оскільки мають безліч кишень та відсіків.

Сумка рол на кермо – вибір для далеких подорожей. У них немає блискавки, закриття відбувається шляхом скручування з боків. Основний плюс такого варіанту – максимальний захист від води.. Однак діставати з неї предмети не так швидко та зручно, як із класичного варіанту. Тому для міста вона не така зручна.

Купити сумку годівницю на кермо можна як доповнення до основної. Такі варіанти використовують досвідчені туристи. Адже під час інтенсивних навантажень потрібно постійно підживлювати себе їжею. Саме для цього вони мають максимально зручний доступ та розташовуються ближче до центру керма.

Класична велосипедна сумка на кермо на блискавці – це зручність на кожен день. Підійде всім, хто регулярно їздить містом. У них можна покласти все необхідне:

  • Смартфон
  • Ключі
  • Запасна камера та ремонтний набір
  • Поживні батончики

Класичні сумки рекомендуємо придбати всім, хто хоче навести лад у своєму наборі для поїздок на кожен день. Адже таким чином все необхідне буде одразу на велосипеді. І можливість щось забути зводиться до нуля.

У магазині VeloGO ви можете вибрати ідеальну сумку, виходячи з потреб та смаку!

➜ Сумки на кермо – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Сумки на кермо у 2024 році?
➜ Яка ціна на Сумки на кермо?
❤️ Чому варто обрати Сумки на кермо у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram