Кріплення на стіну для велосипеда

45 товарів

Зручне зберігання велосипеда у квартирі – тема, яка турбує велосипедистів багато років. Адже треба придумати такий спосіб, щоб байк не заважав навіть у найкомпактнішій квартирі. Якщо немає можливості зберігати його в гаражі, то краще використовувати кріплення велосипеда на стіну. Такі механізми були ретельно продумані та спроектовані з урахуванням особливостей конструкції велосипеда. З їхньою допомогою байк можна залишити в квартирі навіть на довгий термін.

Навіщо використовувати кріплення велосипеда на стіну?

Якщо ви мешкаєте у великому будинку, то питання зберігання не стоятиме так гостро. У приватному будинку завжди знайдеться місце для залізного коня. А от у квартирі місця найчастіше буває мало. І в цій ситуації кріплення дозволяють вирішити одразу кілька завдань:

  • Звільняють місце у квартирі
  • Не потрібно зберігати байк на балконі
  • Гармонійно вписують велосипед в інтер'єр

Кріплення для вашого велосипеда на стіну позбавляє необхідності тримати його на балконі, особливо, якщо він не засклений. На холоді деякі деталі можуть зіпсуватися і це теж потрібно враховувати. Також кріплення візуально впорядковують обстановку у квартирі, велосипед не плутається під ногами та не заважає проходу.

Які бувають велокріплення на стіну?

Зараз на ринку можна зустріти багато різних способів кріплення від різних брендів. Проте останніми роками сформувалося кілька основних:

  • Поворотне настінне кріплення
  • Гак для підвішування на стелю
  • Настінний гак

Настінне кріплення вважається одним із самих ходових та естетичних варіантів зберігання. Велосипед підвішується на нього за верхню трубу рами і розташовується паралельно до стіни. На ньому навіть можна провести легке обслуговування гальм та перемикання, тому що є зручний доступ до всіх вузлів. Таке настінне кріплення для велосипеда можна легко скласти, коли воно не використовується.

Кріплення у вигляді гаків використовуються для кріплення байка за переднє колесо на стелю. У цьому випадку він висітиме не горизонтально, а вертикально. Гак для вашого велосипеда варто використовувати, якщо планується зберігання на балконі. Там він гармонійно вписуватиметься і займатиме мінімум місця. Для використання такого типу потрібно продумати надійний спосіб закріплення гака у стіні.

Тримач для велосипедів на стіну у формі упору підвішує байк аналогічно гаку, тільки не за стелю, а на стіну. Також вважається одним із найкомпактніших способів. Його зручно прикручувати до стіни, так як конструкція нескладна і кріпиться невеликою кількістю болтів.

Як встановлювати підвіс для велосипеда?

При монтажі кріплення є ряд правил, яких варто дотримуватись. Ви ж не хочете, щоб кріплення не впоралося і велосипед звалився на підлогу? Тоді простежте, щоб:

  • Стіна, на яку встановлюється кріплення, була несучою. Потрібний масивний шар бетону, який добре триматиме кріплення.
  • Місце для зберігання було ретельно підібрано. Перед фінальною установкою перевірте, щоб велосипед не заважав.

Вибрати та купити відповідне кріплення для велосипеда на стіну можна у нашому магазині VeloGO. Наші консультанти докладно розкажуть про переваги кожного кріплення. А ви вирішите, яке з них найкраще підійде для вашої оселі!

➜ Кріплення на стіну для велосипеда – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Кріплення на стіну для велосипеда у 2024 році?
➜ Яка ціна на Кріплення на стіну для велосипеда?
❤️ Чому варто обрати Кріплення на стіну для велосипеда у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram