Покришка 28x2.00 700x50C (50-622) Maxxis METROPASS (4S/RI+REF) 60tpi — це міцна та надійна шина, спеціально створена для використання в міських умовах та на електровелосипедах. Вона ідеально підходить для щоденних поїздок по асфальту й гравійних маршрутах, завдяки широкому профілю 28x2.00 (700x50C / 50-622) і рекомендованій ширині обода 17–27 мм. Шина має посилений двошаровий корпус (у версії Metropass Pro), що підвищує її міцність, а також світловідбиваючу смугу для покращення видимості в темний час доби. Технології Single compound, Wire bead і сертифікація E-Bike E50 роблять цю модель надзвичайно стійкою до навантажень, проколів та зручною для використання на електровелосипедах. Вага становить 929 г, а максимальний тиск — 65 psi.
Переваги – Maxxis METROPASS (4S/RI+REF):
- Single compound – спеціально розроблена гума по всьому протектору забезпечує чудову зносостійкість та ефективність у міських умовах.
- Wire bead – жорсткий металевий дріт гарантує надійну фіксацію шини на ободі та забезпечує додаткову міцність.
- Світловідбиваюча смуга – значно підвищує безпеку велосипедиста в умовах слабкої видимості або вночі.
- Сертифікація E-Bike E50 – дозволяє використовувати покришку на електровелосипедах зі швидкістю до 50 км/год, що підтверджує її надійність при високих навантаженнях.
- Двошаровий корпус (Metropass Pro) – забезпечує додаткову міцність і довговічність шини.
Технічні параметри:
- Розмір: 28x2.00 / 700x50C (50-622)
- Рекомендована ширина обода: 17–27 мм
- Щільність плетіння: 60 TPI
- Конструкція: Wire (дротовий корд)
- Компаунд: Single compound
- Вага: 929 г
- Максимальний тиск: 65 psi
- Колір: чорний
- Світловідбиваюча смуга: так
- Сертифікація: E-Bike E50
- Категорія: Road, Gravel
по Україні
від виробника
розстрочка 0%
обмін товару