Сумки підсідельні

220 товарів
Бренд: Apidura
Код: PWM-0000-000
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Apidura
Код: PRS-0000-000
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Apidura
Код: PBS-0000-000
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Geosmina
Код: GEO110218
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Topeak
Код: TC2322B
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Brooks
Код: 017715
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Deuter
Код: 3232023 7000
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Бренд: Sahoo
Код: 6920636790226
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань

У кожного велосипедиста настає такий момент, коли поїздки стають скоріше правилом, ніж винятком. Саме тоді з'являється потреба у зручному перевезенні всього, що потрібно під час катання. Безперечно, можна возити все це в рюкзаку, проте це не завжди зручно. Підсідельні сумки купити варто тим, хто постійно забуває взяти в поїздку найважливіше. У них можна помістити камеру, ремкомплект та компактний набір інструментів. І найголовніше – вони завжди будуть з велосипедом і не загубляться.

Чому підсідельні сумки корисні?

Як і будь-який інший велоаксесуар, сумки на підсідельний штир мають ряд переваг, пов'язаних з ергономікою:

  • необхідний набір інструментів завжди під рукою
  • весь інструмент знаходиться в одному місці
  • Більше місця в рюкзаку та задніх кишенях джерсі

Найголовніша властивість – це зручність. Підседільні сумочки прибирають необхідність постійно возити рюкзак, який на великих дистанціях починає сильно дратувати та втомлювати спину. Усі інструменти будуть в одному місці. І якщо трапиться прокол, то не потрібно витрачати час на їхній пошук у рюкзаку. Ще один неочевидний плюс, який дають підседільні сумочки – захист від бризок. Після дощу сумка частково закриватиме шорти - це вбереже від намокання. А в цей час весь вміст сумки буде в сухості завдяки водостійкому матеріалу.

Які основні параметри мають сумки підсідельні?

Перш за все, потрібно розуміти, що ви хочете в ній перевозити. Від цього сильно залежатиме розмір.

За розміром усі сумки поділяються на кілька типів:

  • Маленькі. Найчастіше в них можна покласти одну камеру, ремонтний набір та мультитул.
  • Середні. У них можна вмістити 2-3 велокамери, великий набір латок і додаткові інструменти.
  • Великі підседільні сумки. Найчастіше це варіанти для турингу, де можна перевозити все, що знадобиться в подорожі. Такі сумки є невід'ємною частиною байкпакінгу, до якого входить ще кілька сумок на раму та кермо велосипеда.

Ще дуже важливо підібрати надійне кріплення сумки до сідла та підсідельного штиря. Будь-яка велосипедна сумка саме на підсідельний штир кріпиться однаково - за допомогою тканинного манжета. Липучки повинні бути добре прошиті, аби служили довго і не відривалися. Кріплення до сідла може бути манжетним чи пластиковим. Кріплення на манжетах легше, але іноді послаблюється і його потрібно підтягувати. Пластикове кріплення таких проблем не має, тому найкраще підходить для гірських велосипедів.

Ціна на підсідельну велосипедну сумку в Україні може помітно відрізнятися. Насамперед це залежатиме від виробника. Варіанти від світових брендів, наприклад, Apidura, Thule або Topeak будуть дорожчими. Однак ви отримуватимете задоволення від кожної хвилини їх використання. Адже в них все буде продумано до дрібниць. Преміум матеріали та фурнітура високого класу мають великий термін служби. Така покупка буде кілька років без нюансів.

Сумки з недорогого сегмента будуть виконані простіших матеріалів, проте зі своїм завданням впораються на відмінно. Якщо ви велосипедист-початківець, то така сумка також прослужить досить довго. Тільки буде важче і не така витривала для інтенсивного використання щодня та в будь-яку погоду.

Обрати підсідельну сумку ви можете у нашому електронному каталозі. Або ж відвідати наш магазин у Києві. Тут ви зможете приміряти їх на свій байк, а консультанти підкажуть, яка саме підійде за формою та розміром для ваших завдань.

➜ Сумки підсідельні – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Сумки підсідельні у 2024 році?
➜ Яка ціна на Сумки підсідельні?
❤️ Чому варто обрати Сумки підсідельні у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram