Мастило для ланцюга Hanseline Chain Wax, 100мл (парафінова)

Код: 300540
Мастило для ланцюга Hanseline Chain Wax, 100мл (парафінова)
Є в магазині
360грн
8
7
Знайшли дешевше?
Додати в список бажань
Характеристики
Виробник
Друзі, щоб зменшити строки виробництва та поставок, виробники іноді вимушені змінювати комплектацію в останній момент. Будь ласка, майте на увазі, що ці зміни можуть бути не відображені на сторінках сайту (в характеристиках) та на фотографіях продукції.
Відгуки покупців
08 Червня 2020 10:30
Ситуація аналогічна попередньому відгуку - все знежирили, змастили. В результаті змазка не висихає, ланцюг і трансмісія жирні і блискучі. Після 100 км по сухому асфальту протер ганчіркою - вся жирна і чорна. До цього користувався Сквіртом - все було сухе і чисте. Мастило - шлак
11 Квітня 2020 19:36
Купил данную смазку. Обезжирил цепь,высушил ,смазал,оставил на ночь. С утра поехал км 50 по асфальту и км 20 по грунтовке. Цепь грязная, чёрная,вымазала всё что можно... Ещё и шелест песка нереальный начался. Буду и дальше смувом пользоваться,по сколько эта явно не справилась с написанными возможностями.
Александр
14 Травня 2021 21:07
Так это два разных типа смазки. Смув нужно наносить на идеально вымытую и обезжиренную цепь, поскольку на чуть загрязнённую она не ляжет. А этой можно смазывать в полевых условиях, когда нет возможности вымывать и обезжиривать цепь.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Безкоштовна доставка

по Україні

Офіційна гарантія

від виробника

Оплата частинами

розстрочка 0%

365 днів

обмін товару

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram