Сумки на багажник

69 товарів
Бренд: Brooks
Код: 017708
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

Багажники - перевірений часом спосіб перевезення всього необхідного у подорожах! Сумки велосипедні на багажник мають цілий спектр переваг, які впорядковують речі та роблять їх більш доступними. Адже в туризмі шикарні пейзажі повинні підкреслюватися зручним екіпіруванням, щоб не псувати враження від поїздки.

Сумка на багажник велосипеда: види та відмінності

Якщо раніше у продажу можна було зустріти лише величезні велобаули, то зараз ринок може запропонувати варіанти будь-яких потреб. Ось кілька найпопулярніших:

  • Верхня сумка-органайзер
  • Бічна окрема сумка на кожну сторону
  • Класичний велосипедний баул

Купити верхню велосипедну сумку на багажник варто всім, хто часто пересувається містом та регулярно їздить на природу. Вона має безліч відсіків, щоб тримати в порядку особисті речі. Перевага такого варіанту полягає в тому, що його можна використовувати окремо від бічних сумок. Вона небагато важить, тому пересуватися з нею у місті буде дуже зручно.

Бічна сумка на задній багажник велосипеда буде виготовлена з поліуретану. Таке рішення ідеально підходить для любителів далеких подорожей. Вони мають великий обсяг (від 10 літрів) і добре захищені від води. Великої кількості відсіків у них можна не чекати, тому що їхнє завдання зберегти речі від вологи. Закриття відбувається шляхом скручування в рол та фіксацією застібками.

Сумка баул для велобагажника – класичний, відомий усім варіант. Представляє собою суцільну зв'язку з бічних і верхнього відсіку. Її плюс у величезній місткості. Можна покласти все, що потрібно для автономної подорожі цілий тиждень!

Сумка на велобагажник: основні параметри та властивості

При виборі будь-якої сумки слід звернути увагу на такі аспекти:

  • Якість фурнітури
  • Зносостійкість тканини
  • Водостійкість

Всі блискавки сумки повинні бути захищені від вологи, легко відкриватися та не заїдати. Мабуть, це ключовий параметр якості верхніх сумок. Якщо аксесуар включається фастекси, то потрібно перевірити, наскільки надійно вони закриваються. Випадкових відкривань бути не повинно, навіть при сильній трясці!

Тканина при цьому повинна мати високу стійкість до стирання та подряпин. Якщо йдеться про бічні сумки, то водостійкість тут – це обов'язковий параметр. У той час, як верхні сумки можуть не мати такого захисту, і це цілком нормально.

➜ Які купити недорогі Сумки на багажник у 2024 році?
➜ Яка ціна на Сумки на багажник?
❤️ Чому варто обрати Сумки на багажник у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram