Сумки на раму

100 товарів
Бренд: Apidura
Код: TWL-0000-000
Знайшли дешевше?
Додати в обрані
Бренд: Apidura
Код: TRS-0000-000
Знайшли дешевше?
Додати в обрані

Під час велосипедних поїздок завжди потрібно щось перевозити. Це можуть бути предмети першої необхідності, такі як ключі, телефон тощо. З функцією міні-бардачка ефективно справляються сумки на раму велосипеда. Цей компактний аксесуар дозволить перевозити все, що потрібно. При цьому мати швидкий доступ до вмісту мало не на ходу!

Якою може бути велосумка на раму?

Сумка на верхню трубу - це дуже корисний аксесуар, який випускається у кількох форм-факторах:

  • Гермосумка з одним відсіком
  • Організатор з кількома відділеннями
  • Сумка із прозорим верхнім відсіком під смартфон

Купити герметичну велосумку на раму варто тим, хто багато часу проводить у подорожах. З нею можна бути впевненим, що вміст не промокне під зливами. Однак наявність лише одного відділення може бути не всім зручним для звичайних міських поїздок.

Сумки для велосипеда на раму у формі органайзера підійдуть усім, хто їздить містом та любить вирушити у великий виїзд на вихідні. У ній можна зручно відсортувати всі предмети, щоб вони не плуталися. Підійде для тих, хто любить лад у всьому!

Дуже часто доводиться використовувати смартфон як навігатор. Аби постійно не витягувати його з кишені можна використовувати відповідну сумку. Вона має спеціальний відсік, який дасть можливість користуватися смартфоном прямо на ходу. Дуже зручно для тих, хто шукає нові маршрути!

При виборі сумки на раму варто врахувати тип кріплення її до верхньої труби. Є рами, у яких передбачені бонки. У такому разі варто розглянути сумку з можливістю встановлення саме на них. Якщо на рамі не передбачена така функція, то можна сміливо вибирати класичний варіант на липучках! За надійністю кріплення обидва варіанти не поступаються один одному!

➜ Сумки на раму – ТОП популярні у 2024 році?
➜ Які купити недорогі Сумки на раму у 2024 році?
➜ Яка ціна на Сумки на раму?
❤️ Чому варто обрати Сумки на раму у VeloGO?
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram